800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL DON MARCO

Nově postavený moderní hotel ležící přímo na pláži v Torremolinos. Je částí hotelového komplexu skládajícího se ze tří hotelů: Sol Don Marco, Sol Don Pedro a Sol Don Pablo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově postavený moderní hotel ležící přímo na pláži v Torremolinos. Je částí hotelového komplexu skládajícího se ze tří hotelů: Sol Don Marco, Sol Don Pedro a Sol Don Pablo. Hotel leží přímo na pláži Bajondillo, cca 0,8 km od centra Torremolinos, 11 km od Malagy.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 182 pokojích. Pokoje jsou komfortně zařízené, s terasou nebo balkonem a výhledem na moře, bazén nebo do zahrady. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené manželským dvoulůžkem, televizí, telefonem, minibarem, sejfem a koupelnou s WC.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce se vstupní halou, internetová místnost, obchody, směnárna, lékař, kadeřnictví, hlídání dětí, restaurace, kavárna, lobby bar, bar u bazénu.

9000

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Devět venkovních bazénu (včetně dětských), spa a beauty centrum, sauna, stolní tenis, bowling, tenisové kurty, dětský klub, animační programy, na pláži vodní sporty.

Počasí

Andalusie

27°C Jasno

×