800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IDA INES

Hotel je umístěn na západním pobřeží v zálivu El Golfo, 200 m nad mořem, 4 km od moře a cca 1 km od městečka Tigaday. Z jeho terasy je krásný výhled na oceán i horský masiv, který chrání záliv El Golfo před východními větry. Vhodný pro milovníky pěší turistiky. 18 km od letiště.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V severní části ostrova, v údolí zálivu El Golfo, 18 km od letiště, ve výšce 200 m nad mořem. Je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší turistiky.

Vybavení

Tento malý hotel má 12 pokojů zařízených v typickém kanárském stylu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, půjčovna elektrických kol, soukromé parkoviště. Hotel obklopuje zahrada s mnoha pro ostrov typickými ovocnými i okrasnými stromy.

Ubytování

Standardní pokoj
(cca 20 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi, rychlovarnou konvici, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled na moře nebo na hory.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně se servírují v hotelové jídelně.

Pláž

Na ostrově El Hierro existuje pouze několik písečných pláží. Koupání v moři je možné v přírodních bazénech vytvořených lávou a dodatečně upravených pro potřeby plavců (nejbližší cca 4 km).

Sport a zábava

Okolí nabízí možnost pěší turistiky, létání na padáku, potápění, sportovní rybaření atd.

Obchody

Společenské vyžití, obchody a restaurace jsou v městečku Tigaday, vzdáleném přibližně 1 km od hotelu.

Internetové stránky

www.hotelidaines.com

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 18 km
Nákupní možnosti: 1 km
×