800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELBA PALACE GOLF

  • Golfové hřiště 5 km od hotelového komplexu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V jihovýchodní oblasti ostrova, přibližně 8 km od letiště, 13 km od Puerto del Rosario a 35 km od písečných dun Corralejo. Hotel stojí přímo u golfového hřiště Fuerteventura Golf Club a je současně i jeho klubovým hotelem. Vzdálenosti od golfových hřišť: Golfové hřiště Golf Club Salinas de Antigua je vzdáleno 5 km, Las Playitas Golf asi 55 km a Academia de Golf La Pared pak 69 km a Jandía Golf Club 86 km.

Ubytování

Standardní pokoj (36 m2): Luxusně vybavený dvoulůžkový pokoj má klimatizaci, je vybaven přímou tel. linkou, minibarem, televizí se satelitními programy, DVD a CD přehrávačem, trezorem a koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a WC. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Pokoj s výhledem na golfové hřiště je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 3 osoby.

Vybavení

Hotel postavili ve stylu typické kanárské architektury, má dřevěné balkony a patia uvnitř hotelu jsou osázená palmami a dalšími exotickými rostlinami. Svým klientům nabízí 2 restaurace, vinný sklípek, piano bar (hraje tu živá hudba, nebo jsou k vidění show profesionálních bavičů), obchod s golfovým vybavením, půjčovnu aut, knihovnu, saunu, parní lázně, jacuzzi, několik konferenčních místností a možnost připojení na internet. V nabídce hotelu jsou i bezbariérové a nekuřácké pokoje. V hotelové zahradě je velký v zimních měsících vyhřívaný bazén, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

1

Stravování

Snídaně a večeře nabízí formou švédských stolů hotelová restaurace. Podává se mezinárodní kuchyně.

Sport

V hotelu je tenisový kurt a posilovna, můžete využít i nabídku na surfování nebo potápění. V nedalekém obchodním centru lze hrát bowling.

Golf

Vzhledem k tomu, že je hotel současně i klubovým hotelem, zajišťuje pro své hosty kompletní servis všech golfových služeb.

Obchody

Asi 1,5 km od hotelu bylo vybudováno moderní obchodní centrum Atlántico. Obchody a restaurace najdete i necelé 2 km od hotelu v městečku Caleta de Fuste.

Pláž

Přibližně 2 km od hotelu (v městečku Caleta de Fuste) leží písečná pláž Playa de Castillo se světlým pískem. Hotel na ni zajišťuje dopravu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 13 km
vzdálenost od Letiště: 8 km
Nákupní možnosti: 1,7 km
×