800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BARCELO CORRALEJO BAY

Hotel se nachází na severu ostrova cca 5 minut chůze od centra střediska Corralejo s četnými obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Nejbližší nákupní možnosti cca 50 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Barceló Corralejo Bay se nachází na severu ostrova cca 5 minut chůze od centra střediska Corralejo s četnými obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Nejbližší nákupní možnosti cca 50 m od hotelu.

Vybavení

Komplex Barceló Corralejo Bay hostům nabízí celkem 231 pokojů, vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, obchod se suvenýry. Venku 2 bazény (1 s možností klimatizace/ vyhřívání), vířivka, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti depozitu.

1
1
1
1
1
1

Pokoje

Elegantně zařízené pokoje superior mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), klimatizaci, TV/sat., trezor (za poplatek), minibar a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Zábava

Pravidelné denní animační a večerní zábavné programy.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. U večeře jsou u pánů vyžadovány dlouhé kalhoty.

Náš názor

Hotel Barceló Corralejo Bay s vynikající polohou u pláže i blízko centra střediska Corralejo bude skvělou volbou pro všechny, kteří rádi kombinují pobyt u moře s možnostmi zábavy.

Pláž

Menší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek. Proslulé písečné duny v přírodní rezervaci Dunas Corralejo jsou vzdáleny cca 3 km (několikrát denně doprava hotelovým autobusem zdarma).

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis, za poplatek 2 tenisové kurty. Oblíbený vodní park Baku se nachází cca 1 km od hotelu.

All inclusive

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • lehký snack během dne
  • odpolední káva, čaj a zákusek
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.)

Zvláštnosti

Hotel Barceló Corralejo Bay neakceptuje děti do 16 let.

Karty

VISA, EC/MC.

Web

http://www.barcelo.com/

Wellness

Součástí komplexu je malé wellness & spa nabízející malý hydroterapeutický okruh, vířivku, saunu a různé druhy masáží, léčebných a zkrášlovacích procedur. Vstup od 16 let, vše za poplatek.

Internet

Internetový koutek s WiFi a LAN připojení na pokoji za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 36 km
×