800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL H10 TINDAYA

  • Písečná pláž s pozvolným vstupem
  • Relaxační zázemí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na jihovýchodním pobřeží, 64 km od letiště, v klidné části oblasti Costa Calma.

Vybavení

Tento moderní hotel nabízí celkem 354 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve vstupní hale a v prostoru recepce, internetový koutek (za poplatek), restaurace, 3 bary, 2 kongresové sály (až 230 osob), dětský klub Daisy (děti 4 – 12 let), malý obchod, prádelna a parkoviště. V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, jeden s mořskou vodou), 2 bazény pro děti (v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, lehátka „bali“. Hosté (starší 16 let) mohou využít nabídku služeb lázeňského centra Despacio (cirkulační bazén s mořskou vodou, kosmetická ošetření, masáže, termální sprchy, sauna, turecká lázeň, kadeřnictví), kde bývají vyhrazeny i hodiny pro rodiny s dětmi a mladistvé. Hotel připravuje denní a večerní animační programy pro děti a dospělé.

1
1
1
1
1
1

Ubytování

Standardní pokoj
(cca 17 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, minibar, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon má výhled na bazén nebo do zahrady. Za příplatek (pouze v období listopad - duben) je možné objednat pokoj s výhledem na moře nebo Standardní pokoj větší (cca 23 m2) také s možností výhledu na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost většího pokoje – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Superior
(cca 23 - 30 m2) Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, je prostornější a navíc má pohovku, kávovar Nespresso a župany. Balkon má boční výhled na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite
Pouze v období květen - říjen.
(cca 30 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, ale dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Navíc je zde kávovar Nespresso, dock station a v koupelně pantofle a župany. Umístění - 4., 5. a 6. patro s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite Superior
Pouze v období květen - říjen.
(cca 30 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, ale dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Navíc je zde kávovar Nespresso, dock station a v koupelně pantofle a župany a prostorná terasa (cca 31 m2). Umístění - 6. patro s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, nabídku místních alkoholických i nealkoholických nápojů a lehké občerstvení během dne.

Sport a zábava

V hotelu je hřiště na plážový volejbal, víceúčelové hřiště, posilovna (zdarma), minigolf, paddle, lukostřelba, pétanque, kulečník, stolní tenis, obří šachy, šipky, potápěčské centrum, na pláži nabídka vodních sportů.

Obchody

Menší obchodní centrum je asi 450 m od hotelu, větší nákupní možnosti přibližně 2 km.

Pláž

Hotel má přímý vstup světlou písečnou pláž Sotavento s pozvolným vstupem do moře.

Internetové stránky

www.h10hotels.com

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 450 m
vzdálenost od Letiště: 70 km
Nákupní možnosti: 450 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MÉLIA GORRIONES
4,5

HOTEL MÉLIA GORRIONES

Španělsko, Fuerteventura, Costa Calma

Cena od: 20 980 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SUNRISE MONICA BEACH
8,4

HOTEL SUNRISE MONICA BEACH

Španělsko, Fuerteventura, Costa Calma

Cena od: 19 980 Kč

Pro skupinu:

×