Španělsko | Lanzarote | Costa Teguise

DIVERHOTEL LANZAROTE

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3.52 379 hodnocení

  Poloha a popis

  Pláž

  Pláž Playa Bastian (s černým pískem) je vzdálena od hotelu přibližně 900 m, pláž Playa del Ancla (se žlutým pískem) je vzdálena cca 800 m od hotelu.

  Poloha

  Na východním pobřeží ostrova, 18 km od letiště, v letovisku Costa Tequise.

  Ubytování

  Tento třípatrový hotel nabízí 236 pokojů (některé s možností propojení), prostornou vstupní halu s recepcí, 4 výtahy (2 panoramatické), Wi-Fi připojení k internetu (v prostoru recepce 30 min denně zdarma, jinak za příplatek), restauraci, bary, kadeřnictví, dětské kluby Mini (děti 4 - 6 let), Junior (děti 7 – 11 let) a Teen (děti od 12 let), prodej suvenýrů, hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), služby lékaře, půjčovnu pojízdných vozíků, kol a aut, parkoviště. V zahradě je bazén pro dospělé, (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi (pro osoby starší 15 let), bazén se skluzavkami a dětský bazén, sluneční terasy s lehátka a slunečníky. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i večerní sportovní a zábavné programy, živá hudba, salsa, jazzové večery, zábavná představení a disko. Pro děti i dospělé jsou připravovány sportovní a zábavné programy, živá hudba, salsa, jazzové večery, zábavná večerní představení a disko. Hotel akceptuje domácí zvířata do 15 kg váhy (na vyžádání, za poplatek).

  Strava

  Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů s otevřeným vařením v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (od 08.00 do 23.00 hod.). Polopenze Plus (pouze od 01. 05. do 31. 10. 2015) zahrnuje k jídlu vodu, místní pivo a víno.

  Sport a zábava

  V hotelu je minigolf, střelba, lukostřelba, stolní tenis, pétanque. Místní potápěčské centrum, kde mají hoteloví hosté možnost potápění a slevy na ponory. Golfové hřiště je vzdáleno 2,5 km od hotelu.

  Obchody

  Malý obchod je přímo v hotelu, větší nákupní možnosti, obchody, restaurace a bary jsou v centru Costa Tequise (asi 600 m od hotelu).

  Standardní pokoj

  (cca 29 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, minibar (za poplatek), televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.
  Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.