Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Cala d Or

PALIA DOLCE FARNIENTE

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel se nachází na jednom z nejmalebnějších míst ostrova v prázdninovém letovisku Cala D'Or. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v blízkosti hotelu. Do centra letoviska Cala D'Or jsou to cca 3 km (autobusová zastávka se nachází cca 100 m od hotelu) a na letiště cca 65 km.

  Pláž

  Menší písčitá zátoka s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek, plážové osušky na zálohu) je vzdálená cca 70 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Na pláž vedou schody.

  Pokoje Superior

  Pěkně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1. 5.–31. 10.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka k pronájmu na recepci (za poplatek). Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

  Stravování

  All Inclusive.

  www.palia.es

  Popis

  Hotelový komplex se skládá z několika vil postavených v rozlehlé zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, dva bary, dva bazény pro dospělé a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

  Internet

  V lobby hotelu a na pokojích je možné Wi-Fi připojení za poplatek. K dispozici je také internetový koutek (za poplatek).

  Sport a zábava

  Hotel pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, basketbal, fotbal, stolní tenis a tenis. Za poplatek kulečník a minigolf. Pro děti je zde dětské hřiště a v hlavní sezóně miniklub Pali. V blízkosti se nachází potápěčské centrum Squalo Padi.

  Vysvětlivky ke stravování

  ALL INCLUSIVE: Snídaně (8.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.30–21.30) formou bufetu. Pozdní kontinentální snídaně (10.30–11.30). Snack během dne (11.30–17.30). Sendviče (18.00–22.30). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.30–22.30). All Inclusive pásky jsou na zálohu 10 EUR.