800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GLOBALES HONOLULU

  • Hotel jen pro klienty starších 16 let
  • Vzdálenost od písečné pláže je 300 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel je vystavěn na návrší nad mořem mezi středisky Palmanova a Magalluf, v části Torrenova, v těsné blízkosti živého centra a cca 350 m od písečných zálivů. Vzhledem k poloze není hotel vhodný pro zdravotně postižené klienty.

Ubytování

Klimatizované prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají kompletní koupelnu s WC, telefon, televizi, balkon a trezor (za poplatek). Možnost pronájmu lednice, žehličky, rychlovarné konvice a CD přehrávače (vše za poplatek).

Vybavení

Kompletně klimatizovaný hotel má vstupní halu s recepcí a 2 výtahy, velký společenský sál s barem, salonek s TV-SAT, noční bar, snack-bar na terase u bazénu, bazén s dětskou částí, terasa na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma). V hale internet.

Stravování

All inclusive - zahrnuje plnou penzi formou bufetu a dále v průběhu dne (8 - 24 hod.) snacky, odpolední čaj či kávu se zákusky, místní alkoholické i nealkoholické nápoje k jídlu a další nápoje na baru. Prostorná jídelna s výhledem na záliv.

Sport a zábava

Přímo v hotelu je bohatý animační program pro děti i dospělé, dětské hřiště, stolní tenis a biliár (za poplatek). V těsné blízkosti hotelu bary, restaurace a další druhy denní a noční zábavy a nákupní možnosti.

Pláž

Dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v zálivech části Palmanova a části Magalluf se nacházejí cca 350 m od hotelu z kopce.

Tipy

sport - klimatizované pokoje - stravování all inclusive - All inclusive pro dítě zdarma!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Mallorca

25°C Polojasno

×