800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALENTIN PARK CLUB

Větší hotelový prázdninový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější části střediska Paguera, v mírném kopci cca 400 m od pláže. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Větší hotelový prázdninový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější části střediska Paguera, v mírném kopci cca 400 m od pláže. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.

Upozornění

Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání.

Středisko

Paguera

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, snack bar na recepci a u bazénu, restaurace, internet a WI-FI (za poplatek), miniclub, dětské hřiště. Uprostřed komplexu v krásné zahradě se nachází terasa s bazénem, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma. Součástí komplexu je moderní Aquapark s tobogány, skluzavkami a vodními atrakcemi pro děti.

Pokoje

Pěkné účelně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na bazén nebo do okolí.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack.

Sport a zábava

Stolní tenis a kulečník za poplatek, animační programy pro děti i dospělé.

Pláž

Dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu, pláž je vhodná pro děti. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Mallorca

18°C Oblačno

×