800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR ROYAL CUPIDO

  • Hotel se nachází v těsné blízkosti pláže
  • Přímo na pobřežní promenádě s řadou nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Přímo na pobřežní promenádě. Pouze pro dospělé. Možnost využít služby sesterského hotelu IBEROSTAR Royal Cristina.

Poloha

přímo na pobřežní promenádě s řadou barů, restaurací a nákupních možností. Dobré spojení centra hlavního města linkovými autobusy. Transfer z letiště cca 20 min.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 20 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel disponuje 169 pokoji na 5 patrech s výtahy. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby 30 min. denně zdarma, poté za poplatek. restaurace s terasou, Seasoul restaurace, salónek, koktejlový bar, Chill-Out bar, plážová kavárna, možnost úschovny kol. Venkovní arál nabízí bazén, bar u bazénu a opalovací terasu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci. Lehátka před terasou restaurace Seasoul za poplatek.

1
1
1
1
1

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor k pronajmutí, sprcha, fén, WC a balkon s výhledem na moře. Superior pokoje (1C/2C): se stejným vybavením jako 1A/2A. Junior suite (2B): prostornější, navíc v koupelně vana a župany, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A. Dvoulůžkové pokoje (1E/2E): balkon s bočním výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A.

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Show cooking. Na večeře je požadováno vhodné oblečení.

Sport/aktivity

aktivity v sesterském hotelu IBEROSTAR Royal Cristina - fitness a za poplatek možnost využití tenisových kurtů a kurtů na líný tenis.

Wellness

krytý bazén sesterském hotelu IBEROSTAR Royal Cristina a za poplatek Spa Sensation o rozloze přes 700 m2. Nabídka procedur v hotelu.

Místní kategorie hotelu

4.

Info

upozornění - hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 16 let. Služby delegáta - pouze telefonický kontakt.

Platba kartou

VISA, MasterCard, American Express, Diners.

All Inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Během dne snacky. Káva a zákusky od 15:30 do 18:00 h. Chill-Out bar a plážová kavárna není součástí all inclusive.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Mallorca

25°C Polojasno

×