800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR ROYAL CUPIDO

  • Hotel se nachází v těsné blízkosti pláže
  • Přímo na pobřežní promenádě s řadou nákupních možností

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Přímo na pobřežní promenádě. Pouze pro dospělé. Možnost využít služby sesterského hotelu IBEROSTAR Royal Cristina.

Poloha

přímo na pobřežní promenádě s řadou barů, restaurací a nákupních možností. Dobré spojení centra hlavního města linkovými autobusy. Transfer z letiště cca 20 min.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 20 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel disponuje 169 pokoji na 5 patrech s výtahy. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby 30 min. denně zdarma, poté za poplatek. restaurace s terasou, Seasoul restaurace, salónek, koktejlový bar, Chill-Out bar, plážová kavárna, možnost úschovny kol. Venkovní arál nabízí bazén, bar u bazénu a opalovací terasu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci. Lehátka před terasou restaurace Seasoul za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor k pronajmutí, sprcha, fén, WC a balkon s výhledem na moře. Superior pokoje (1C/2C): se stejným vybavením jako 1A/2A. Junior suite (2B): prostornější, navíc v koupelně vana a župany, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A. Dvoulůžkové pokoje (1E/2E): balkon s bočním výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A.

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Show cooking. Na večeře je požadováno vhodné oblečení.

Sport/aktivity

aktivity v sesterském hotelu IBEROSTAR Royal Cristina - fitness a za poplatek možnost využití tenisových kurtů a kurtů na líný tenis.

Wellness

krytý bazén sesterském hotelu IBEROSTAR Royal Cristina a za poplatek Spa Sensation o rozloze přes 700 m2. Nabídka procedur v hotelu.

Místní kategorie hotelu

4.

Info

upozornění - hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 16 let. Služby delegáta - pouze telefonický kontakt.

Platba kartou

VISA, MasterCard, American Express, Diners.

All Inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Během dne snacky. Káva a zákusky od 15:30 do 18:00 h. Chill-Out bar a plážová kavárna není součástí all inclusive.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Mallorca

20°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě