Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Son Bou

APARTHOTEL HG JARDIN DE MENORCA

  Poloha a popis

  Poloha

  aparthotel, umístěný v rozlehlé zahradě, se nachází na klidném místě v oblasti Son Bou – od stejnojmenné pláže, která patří k těm nejkrásnějším na ostrově, je vzdálený asi 2 km. Na pláž jezdí v pravidelných intervalech hotelový minibus.

  Ubytování

  celkem 144 apartmánů rozmístěných v menších budovách v zahradě umožňuje ubytování maximálně 2 dospělých a 2 dětí. Apartmány typu junior suita se skládají z oddělené ložnice a obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem (vařič, lednice, základní nádobí). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

  Vybavení

  v komplexu najdete vstupní halu s recepcí, minimarket, konferenční místnost, restauraci, piano bar, snack bar, vnitřní bazén s jacuzzi, saunu nebo Spa a Wellness centrum s širokou nabídkou procedur (za poplatek). V hotelové zahradě jsou hostům k dispozici 3 venkovní bazény s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá denní i večerní animační programy. Pro děti je zde miniklub, dětský bazén a hřiště.

  Stravování

  polopenze formou bufetu.

  Náš názor

  pěkný komplex v dosahu jedné z nějžádanějších a nejhezčích pláží Menorcy - Son Bou. Doporučuje společně s pronájmem auta. Rádi Vám připravím nabídku. Vhodné zejména pro rodiny s dětmi.