800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JARDIN CALETA

již rezervován 31 x

Hotel se nachází v oblasti La Caleta a je od moře a menší oblázkové pláže oddělen pouze pobřežní silnicí. U hotelu začíná příjemná pobřežní promenáda, která vede až do středisek Costa Adeje (cca 2 km) a Playa de las Américas (cca 3,5 km) s četnými nákupními a zábavními možnostmi, restauracemi, kavárnami a bary. Golfové hřiště Golf Costa Adeje je vzdáleno cca 3 km. Zastávka linkového autobusu (Costa Adeje, Playa de las Américas) přímo u hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Jardín Caleta se nachází v oblasti La Caleta a je od moře a menší oblázkové pláže oddělen pouze pobřežní silnicí. U hotelu začíná příjemná pobřežní promenáda, která vede až do středisek Costa Adeje (cca 2 km) a Playa de las Américas (cca 3,5 km) s četnými nákupními a zábavními možnostmi, restauracemi, kavárnami a bary. Golfové hřiště Golf Costa Adeje je vzdáleno cca 3 km. Zastávka linkového autobusu (Costa Adeje, Playa de las Américas) přímo u hotelu.

Vybavení

Jardín Caleta nabízí celkem 244 ubytovacích jednotek ve čtyřpatrové budově, vstupní halu s recepcí, 4 výtahy, společenskou místnost s TV/sat., restauraci, bar, obchody, 2 bazény (jeden s možností klimatizace/vyhřívání), jacuzzi, bar u bazénu a terasu na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Apartmá mají oddělenou ložnici a obývací pokoj kombinovaný s vybaveným kuchyňským koutem (možnost ubytování 3. dospělé osoby nebo až 2 dětí na rozkládací pohovce), TV/sat., telefon, koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), trezor k pronajmutí a balkon nebo terasu. Za příplatek možnost dokoupení apartmá s výhledem na moře (APSV). Promo studia (STP) jsou vybavena shodně, nejsou však tak prostorná a nemají oddělenou ložnici, mohou však být umístěna v méně výhodné poloze.

Zábava

Hotel Jardín Caleta pořádá denní i večerní animační programy.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

Náš názor

Jardín Caleta je hotel střední kategorie s příjemnou atmosférou v klidné lokalitě, který si již našel mnoho stálých klientů, je ideální pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří mají rádi romantické procházky po pobřeží.

Pláž

V blízkosti hotelu, oddělena pouze pobřežní silnicí, se nachází pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře, ostatní pláže ve středisku Costa Adeje jsou vzdáleny cca 1,2 km po pobřežní promenádě (lehátka a slunečníky na těchto plážích za poplatek).

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis. Za poplatek tenisový kurt a biliár.

Děti

Oddělené dětské brouzdaliště a dětské hřiště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zvláštnosti

Původně rybářská vesnice La Caleta je vyhlášena svými četnými restauracemi s rybími specialitami. Restaurace se nacházejí v blízkosti hotelu.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

http://www.hovima-hotels.com

Internet

Internetový koutek a WLAN připojení v lobby nebo na pokoji za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×