800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDITERRANEAN PALACE

  • Hotel se nachází přímo u pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na jihu ostrova Tenerife, v letovisku Los Cristianos, 21 km od letiště.

Ubytování

Standardní pokoj: moderně zařízený pokoj s klimatizací, trezorem, televizí, přímým telefonem, minibarem, balkonem s výhledem do vnitrozemí. Koupelna s WC v mramorovém provedení je plně vybavena. Pokoj s výhledem na bazén je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Vybavení

Resort byl postaven v roce 1999. Skládá se z pěti luxusních hotelů, pěti bazénů s vířivkami (některé v zimních měsících vyhřívané), kasina, kadeřnictví a butiku. Hotelový komplex pro své klienty nabízí centrum krásy a zdraví (solárium, mořské koupele, relaxační masáže, atd.). Tým animátorů se stará o program po celý den.

1
1
1000
1

Stravování

Snídaně je podávána v pěti restauracích. V případě polopenze je možné si vybrat z dvanácti restaurací, které nabízejí velký výběr mezinárodních, ale i typicky španělských specialit. V jedné z restaurací je možné povečeřet formou švédských stolů.

Sport a zábava

Minigolf, tenisový kurt s umělým povrchem, squash, posilovna.

Nákupní možnosti

Nákupní centrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Pláž

Přímo u hotelového komplexu se nachází začátek plážové promenády Playa Camison s tmavým pískem, na kterou se hosté dostanou pomocí hotelové karty přímo ze zahrady. Pláž je součástí pláží Playa de las Américas.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 21 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu
×