800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VULCANO

  • Zvláštní servis pro golfisty
  • V blízkosti hotelu mnoho restaurací a nákupních možností

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na jihu ostrova, 18 km od letiště v klidnější části největšího letoviska Playa de las Américas, od hlavního města přibližně 78 km.

Ubytování

Standardní pokoj: (23 m2): Dvoulůžkový pokoj je plně klimatizovaný a moderně zařízený. Ve svém vybavení má telefon, televizi se satelitními programy, minibar, trezor, plně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén, který má navíc župany, ručníky k bazénu, trezor zdarma (pouze na zálohu) a dárek na pokoji (po příjezdu do hotelu). Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Vybavení

Sedmipatrový hotel s 371 prostornými pokoji byl postaven v roce 1988, a rekonstruován v roce 1999. Nabízí velkou recepci s tropickými rostlinami, 4 výtahy, 2 bary (jeden je s terasou a výhledem do zahrady), kadeřnictví. Recepce zajišťuje pokojový servis, buzení telefonem, poštovní služby, objednání taxi, směnárnu, půjčovnu automobilů a prádelnu. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), oba s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění s lehátky a slunečníky volně k dispozici, bar u bazénu. Hosté mohou využít relaxačního centra Beauty centrum „Mari Luz“ (kosmetika, masáže, manikůra atd.). Pro zpestření pobytu je připravován denní i večerní animační program (soutěže, mezinárodní show, programy s tancem a živou hudbou, diskotéky atd.).

1
1

Stravování

Klienti, kteří mají zaplacenou polopenzi, mají zajištěno stravování formou bufetu v hotelové restauraci s „Show Cooking Grill".

Sport a zábava

V hotelu je stolní tenis, minigolf a squash, je možné také využít tenisové kurty v hotelu Bitacora (cca 50 m). Hotel poskytuje zvláštní servis pro golfisty, nejbližší golfové hřiště Club de Golf Las Américas je vzdáleno pouze 1 km. Různé obchody, restaurace a bary jsou v blízkém okolí hotelu, větší nákupní možnosti v centru městečka Los Cristianos (2 km).

Pláž

Přibližně 350 m od komplexu se nachází písečná pláž Las Vistas se smíšeným pískem, místy s oblázky a pozvolným vstupem do moře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 78 km
vzdálenost od Letiště: 18 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL BITACORA

HOTEL BITACORA

Španělsko, Tenerife, Playa de las Américas

Cena od: 23 500 Kč

Pro skupinu:

×