800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BOTÁNICO & THE ORIENTAL SPA GARDEN

  • Na pláž vozí hosty hotelový autobus

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na severním pobřeží ostrova, 110 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz.

Vybavení objektu

Tento luxusní pětipatrový hotel s nádhernou subtropickou zahradou (25 000 m2) nabízí celkem 252 pokojů, Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 4 restaurace, 2 bary, 11 kongresových sálů (až 500 osob), dětský klub Botánico Kinder Aventura (děti 4 - 15 let, o prázdninách a svátcích), hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), kadeřnictví, prádelna, butiky a parkoviště. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hosté (starší 16 let) mohou využít i nabídku služeb lázeňského centra Oriental Spa Garden se 2 bazény (vnitřní a vnější termální okruh), do části Circuito SPA (bazén s termálním okruhem) mají každý den vstup zdarma (za poplatek masáže, elektroléčba, termální kůry atd.). Hotel zajišťuje denní i večerní animační programy, živou hudbu nebo různá představení.

Pokoje Deluxe

(cca 35 až 45 m2) Luxusní klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor, minibar, prostornou mramorovou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasus výhled do zahrady/SPA. Za příplatek je možné si objednat výhled a na moře/Teide.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj

(cca 70 až 90 m2) Tento typ tvoří dva propojené pokoje „Deluxe“, všechno vybavení je zdvojené včetně balkonů.
Minimální obsazenost – 3 dospělé osoby.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let

Junior Suite „Ambassador

(cca 50 až 70 m2) Luxusně dekorovaný rodinný pokoj má základní vybavení stejné jako pokoj „Deluxe“, ložnice je spojená s obývacím prostorem, velká mramorová koupelna s vanou a samostatnou sprchou, šatna. Pokoje mají výhled do zahrady. Za příplatek je možné si objednat výhled a na moře. Umístění - 1. až 4. patro.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Snídaně je formou švédských stolů v hlavní restauraci, večeře s obsluhou v 5 různých restauracích (středomořská, italská i orientální kuchyně).

Obchody

V okolí hotelu jsou různé obchůdky, bary i velké nákupní centrum Pirámides, další nákupní možnosti a služby v centru města.

Pláž

Přibližně 2,5 km od hotelu leží tmavá vulkanická pláž Playa Jardín. Na pláž a do centra města vozí hosty několikrát denně hotelový autobus.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 110 km
×