Zobrazit všechny nabídky
Arabské emiráty | Dubaj

MANZIL DOWNTOWN DUBAI

  Poloha a popis

  Náš názor

  Boutique hotel je sesterským hotelem Vida Downtown Dubai Hotelu! Čeká na Vás tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě!

  Poloha

  Dubai, Downtown, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, v blízkosti World Trade Centre, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel je přímo spojený s menším nákupním centrem Souk AL Manzil. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfery do nákupních center a na pláž.

  Vybavení hotelu

  197 pokojů a suite. Klimatizace, 5 restaurací a barů, bazén (teplotně regulovaný), fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

  Vybavení pokoje

  Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC.

  Strava

  snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (obědy formou bufetu, večeře formou kombinace bufetu nebo á la carte a servírovaného menu).

  Náš názor

  Boutique hotel je sesterským hotelem Vida Downtown Dubai Hotelu! Čeká na Vás tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě!

  Poznámka

  za příplatek možnost ubytování v junior suite.