800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TOWERS ROTANA

  • Hotel vhodný pro klienty, kteří mají rádi dovolenou v rušném prostředí
  • Nedaleko nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v Dubaji nacházející se na nejznámější dubajské ulici Sheikh Zayed Road. Vhodný pro klienty, kteří mají rádi dovolenou v rušném prostředí, chtějí být v centru veškerého dění, nedaleko nákupních možností a zábavy.

Poloha

hotel se nachází přímo na Sheikh Zayed Road, v těsné blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a nedaleko mezinárodního finančního centra. Vedle hotelu je stanice metra Financial Centre (pouze jednu zastávku do Dubaj Mall s přímým vstupem do tohoto nákupního centra), cca 5 minut chůze je vzdálená pláž Jumeirah se zlatým pískem. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Dubaji cca 12 km.

Vybavení

hotel nabízí vlastní fitness centrum, venkovní bazén se sluneční terasou, parní komoru, saunu, vířivku, jacuzzi, střešní bazén s krásným výhledem na pláž Jumeirah, 9 konferenčních místností, restauraci, snack bar u bazénu. Nedaleko restaurace a obchody.

1
1
1
1

Ubytování

2lůžkové pokoje typu classic (29 m2) s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě nabízejí koupelnu/WC, klimatizaci, SAT/TV, disponují velkou king size postelí a mají výhled buď na Sheikh Zayed Road, nebo Jumeirah Boulevard. Za příplatek doporučujeme deluxe pokoj (32 m2), který je buď s king size postelí, nebo s dvěma oddělenými lůžky, navíc má speciální lůžko/pohovku u velkého okna s přímým výhledem na pulzující Sheikh Zayed Road.

Strava

snídaně bufetové, za příplatek polopenze (oběd nebo večeře), plná penze (oběd a večeře)

Služby za poplatek

fitness centrum (skupinové lekce, osobní tréninky), konferenční místnosti.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km
vzdálenost od Letiště: 12 km

Počasí

Dubaj

31°C Jasno

×