800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKEMPINSKI HOTEL AND RESIDENCE PALM JUMEIRAH

Nový luxusní hotel bude otevřen v červenci, nachází se na uměle vytvořeném ostrově The Palm.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Jediný resort tohoto typu v Dubaji! Velmi prostorné pokoje apartmánového typu až o několika ložnicích. Vhodné pro větší rodiny i skupinky přátel, pro ty, kdo chtějí strávit svou dovolenou společně, přitom však v maximálním soukromí!

Poloha

Palm Island Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 45 minut. Extravagantní resort otevřený v červenci 2011 se pyšní jedním z největších bazénů v Dubaji. Leží přímo u vlastní 500 m dlouhé písečné pláže na západním půlměsíci ostrova Palm Jumeirah, nedaleko vodního parku Aquaventure, který se nachází v hotelu Atlantis.

Vybavení resortu

244 suite, rezidencí, penthousů a vil o 1-5 ložnicích. Klimatizace, 3 restaurace a bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, vodní sporty, golf, nákupní arkáda, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Jednoložnicová superior suite - každá suite se skládá z obývacího pokoje s jídelnou, vybaveného kuchyňského koutu a ložnice, každá ložnice má své vlastní příslušenství. Klimatizace, maxibar (nealko zdarma), sejf, fén, telefon, 40´´ SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky pro dítě. Jednoložnicová suite - pro max. 3 osoby, z toho 2 dospělé. Dvouložnicová suite - pro max. 6 osob, z toho 4 dospělé. Tříložnicová suite - pro max. 8 osob z toho 6 dospělých. Čtyřložnicová suite - pro max. 10 osob, z toho 8 dospělých.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (oběd nebo večeře) – formou kombinace bufetu a servírovaného menu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Doba transferu z letiště: 35 min.

Počasí

Dubaj

34°C Jasno

×