800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON DUBAI MALL OF THE EMIRATES

  • Dobrá poloha hotelu
  • Krásné a luxusní vybavení

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Hotel ze sítě Sheraton je přímo spojený se světoznámým Mall of The Emirates v dubajské čtvrti Al Barsha. V těsné blízkosti je i zastávka metra a kulturní centrum. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 25 km. V blízkém okolí je možné navštívit i nejvyšší budovu světa Burj Khalifa.

Vybavení hotelu

Hotelové zázemí tvoří luxusní Shine spa centrum, kompletně vybavené fitness, konferenční prostory, střešní bazén, bar na střeše hotelu, lounge klub na terase hotelu, á la carte restaurace, lyžařský svah (v komplexu Mall of The Emirates). Celý areál hotelu je pokrytý bezplatným wi-fi připojením.

Vybavení pokoje

Standartní pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením, fén, žehličku, župan, individuální klimatizaci, satelitní TV, sofa, trezor. Pokoje Deluxe Skyline jsou ve vyšších patrech hotelu, možnost dvou přistýlek, Hosté v pokojích Club mají na pokoji automat na espresso a přístup do lounge klubu. V ceně snídaně, přes den svačina a nealko nápoje, večer koktejly. Junior Suite pokoj se skládá z oddělené ložnice a obývacího pokoje, možnost ubytovat až 5 osob (3 dospělý + 2 děti). Pokoj typu Deluxe Suite je koncipován stejně jako Junior Suite, je prostornější. Pokoj Executive Suite je navíc vybaven i kuchyňkou, jídelnou, velkým obývacím pokojem. Hosté ubytovaní v pokoji tohoto typu mají přístup do lounge klubu.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědu i večeří. K dispozici á la carte restaurace.

Sport a zábava

Lyžařský svah (v komplexu Mall of The Emirates)

Služby za poplatek

Spa centrum, fitness, lounge klub (vyjma Club Room a Executive Suite). Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Dubaj

27°C Polojasno

×