800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAY BEACH MOTEL DIBBA

Menší hotel vybudovaný ve stylu prázdninové vesničky ležící v klidné oblasti emirátu Fujairah na krásné písečné pláži u průzračně čistých vod Ománského zálivu s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší a velmi příjemný hotel se nachází v klidném prostředí v kouzelném emirátu Fujairah, nedaleko malé osady Dibba. Město Fujairah je od hotelu vzdáleno asi 60 km, od mezinárodního letiště v Dubaji je hotel vzdálen asi 130 km. Hezká písečná pláž se nachází přímo před hotelem, slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma.

Ubytování

standardní pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. Pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací mají terasu nebo balkón, koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, ledničku/minibar. Žehlička a varná konvice je na vyžádání.

Vybavení

hotelový komplex se skládá z celkem 43 jedno a dvoupodlažních vilek s pokoji různých kategorií. Vilky jsou rozmístěny v hezké, rozlehlé zahradě okolo bazénu. V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru je na recepci za poplatek), restaurace, bazén, dětský bazén, billiar bar, kavárna s vodní dýmkou, noční klub, potápěčské centrum, plážový volejbal, dětské hřiště. Slunečníky a lehátka jsou na pláži i u bazénu zdarma. Internetové WiFi připojení je zdarma.

Stravování

polopenze, za příplatek plná penze. Snídaně: rozšířené kontinentální podávané formou bufetu. Obědy: bufetové nebo servírované. Večeře: bufetové nebo servírované.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Služby za poplatek

vodní sporty, výuka potápění, internetové připojení, pronájem vybavení na barbeque, žehlička, pronájem trezoru na recepci.

Náš názor

menší hotel vybudovaný ve stylu prázdninové vesničky ležící v klidné oblasti emirátu Fujairah na krásné písečné pláži u průzračně čistých vod Ománského zálivu s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování.

Upozornění

vízum a povolení vstupu do SAE je v kompetenci imigračního úřadu SAE, CK neodpovídá za možné odmítnutí vstupu do SAE.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 60 km
vzdálenost od Letiště: 130 km
×