800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL QASR AL SARAB DESERT RESORT BY ANANTARA

Hotel z mezinárodního řetězce Anantara poskytuje jedinečné pohodlí a luxus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara leží zakotven v jedné z největších písečných pouští na světě, v poušti Liwa. Izolovaný od okolního světa, tento pouštní resort přináší mysticismus této jedinečné oblasti spolu s nádherným a moderním zařízením a nejlepšími službami. Nechte se inspirovat vysokými písečnými dunami s evokujícím oranžovým odstínem, které se táhnou kam až oko dohlédne. Z letiště v Abu Dhabi trvá cesta do hotelu cca 2 hodiny, a z dubajského letiště cca 3 hodiny.

Vybavení hotelu

Qasr Al Sarab Desert Resort nabízí ubytování celkem v 206 pokojích, vilách a apartmánech dekorovaných v tradičním arabském stylu, dále výběr ze čtyř stravovacích zařízení, které nabízejí pokrmy kuchyně blízkého východu a kvalitní gastronomické zážitky z celého světa a řadu dalších zařízení včetně fitness centra, tenisových kurtů, bazénu, dětského klubu, obchodního centa a knihovny.

Vybavení pokoje

K základnímu vybavení pokojů náleží klimatizace, LCD TV, DVD přehrávač, telefon, minibar, trezor, zařízení k přípravě Nespressa. Wi-Fi připojení k internetu zdarma . Kategorie pokojů: * Deluxe pokoje (přízemní pokoje směrované k poušti, terasa se vstupem do zahrady) * Deluxe pokoje s balkonem (v prvním patře, výhled do pouště) * Deluxe pokoje s terasou (50 m2, v prvním patře, výhled do pouště) * Jedno-, dvou- a tříložnicové vily (oddělený obývací prostor, kuchyňský kout, vlastní bazének, sluha) * Suity (jednoložnicové suity). K resortu dále náleží “Royal Pavillion”, který je vzdálen cca 1 km od hlavní budovy a kde je v 10 “Royal Vilách” poskytnuto absolutní soukromí.

Sport a zábava

Bazén, posilovna, lázně (sauna, vířivka, pára, masáže a jiné relaxační procedury), tenis, lekce jogy, jízda na velbloudech, výpravy do pouště, lukostřelba, lekce vaření, sokolnictví.

Pro děti

Dětský klub.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.
×