Tunisko | Tunisko (pevnina) | Hammamet Yasmine

DIAR LEMDINA

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Doporučení

  Tento luxusní a architektonicky velmi zajímavý hotel kombinující tradiční arabský styl s moderním vybavením je díky své poloze výbornou volbou pro ty, kteří chtějí trávit svou dovolenou u moře a zároveň být v dosahu zábavy a bohatých nákupních možností.

  Pláž

  Krásná, široká pláž s jemným pískem se nachází cca 300 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty na pláži za poplatek.

  Poloha

  Hotel se nachází v turistické zóně Yasmine, cca 10 km od centra Hammametu a cca 90 km od letiště v Monastiru, 300 m od písečné pláže. V okolí hotelu jsou bohaté možnosti zábavy a nakupování. Golfové hřiště se nachází cca 11 km od hotelu.

  Strava

  Služby all insluvie zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídani, občerstvení během dne formou snacku, neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 22:00 h

  Ubytování

  Vkusně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, internetem (za poplatek), minibarem a trezorem. Maximální obsazenost dva dospělí. Junior Suite (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti) na vyžádání.

  Vybavení

  Hotel má pro své klienty k dispozici vstupní halu s recepcí, směnárnu v recepci, hlavní restauraci, a la carte restauraci, lobby bar, bar na pláži, hlavní bazén s oddělenou dětskou částí (slunečníky, lehátka a osušky zdarma), krytý bazén, SPA centrum (za poplatek), posilovnu, lukostřelbu, stolní tenis, šipky a čistírnu (za poplatek).