Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zájezdy
Letenky
Zadejte rozpočet a nechte se překvapit, kam až se dostanete!
2 dospělí | bez dětí
27.08–26.10.2019
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci
0 zájezdů. Upravte, prosím, parametry hledání

Rady na cestu do Turecka

Kam v Turecku

Istanbul

Legendární metropole Istanbul spojuje po staletí dva kontinenty a je jedním z nejdéle kontinuálně obydlených měst světa. Je místem, které hýří antickými, byzantskými, perskými i tureckými památkami, a kde se prolíná svět západu s Orientem. Nechte se okouzlit atmosférou nejstaršího trhu světa Grand bazaar, a nezapomeňte si vyfotit slavnou Modrou mešitu, vrcholné dílo osmanské architektury.

Adaland Aqua Park

Největší aquapark Evropy ve městě Kusadasi nabízí spoustu legrace a dobrodružství. Skládá se ze 3 nezávislých vodních parků a to z aquaparku, delfinária a podmořského světa. Užijete si delfíní show, tobogány, divoké řeky, šnorchlování v tropických bazénech i opalování na písečné pláži. Poznáte místo nekonečné zábavy, kde si budete přát, aby čas neběžel tak rychle.

Kappadokie

Kappadokie, krajina ve střední Anatólii, kterou proslavilo údolí Göreme s více než 365 kostely. V celé Kappadokii je jich však mnohem víc. Existují domněnky, že kdysi v této krajině byla celá města, společenství tisíců lidí, kteří v této podzemní síti jeskyní hledali ochranu před Araby. Všechny kostely byly vytesány do skal a vyzdobeny freskami a malbami. Některé z nich se používaly až do začátku 20. stol.