800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VOYAGE BELEK GOLF & SPA

Voyage Belek Golf & Spa se nachází 40 km od centra města Antalya, 35 km od letiště a 2 km od Beleku. Hotel se rozkládá na ploše 93.500 m2 a nabízí Ultra All Inclusive.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Voyage Belek Golf & Spa se nachází 40 km od centra města Antalya, 35 km od letiště a 2 km od Beleku. Hotel se rozkládá na ploše 93.500 m2 a nabízí Ultra All Inclusive.

Ubytování

K dispozici je 587 pokjů s celkovou kapacitou 1175 lůžek. Všechny pokoje mají balkon, boční výhled na moře, vanu / WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci / topení, přímý telefon, minibar, koberec, trezor, satelitní TV, hudební kanál (na TV).

Vybavení

Hotel je umístěn jako drahokam uprostřed borových lesů Beleku. Moderní design Voyage Belek Golf & Spa je navržen tak, aby byl zároveň v harmonii s přírodou. Voyage Belek Golf & Spa se sestává ze 3 hlavních budov a řady bungalovů, naleznete zde pokoje s výhledem na moře, tak i na pevninu. Naleznte zde velké množství restaurací la carte s neomezeným výběrem jídel, zlaté pláže, 5 bazénů s charakteristickými rysy, stejně jako nekonečné množství zábavy a herních aktivit včetně speciálního zábavního park pro děti. Voyage Belek Golf & Spa je ideální místo pro dovolenou nejenom pro rodiny s dětmi.

Zábava

Sport a Fitness: Plážový volejbal, tenis, streetball, fotbal, aerobic, vodní sporty, fitness centrum, šipky, mini golf, stolní tenis, boccia a badminton jsou některé z aktivit, nabízených v Voyage Belek Golf & Spa Vodní sporty: Můžete si vybrat některou z placených nebo bezplatných aktivit nabízených na Voyage Belek Golf & Spa. Kanoistika a windsurfing (s certifikátem) jsou k dispozici bezplatně, zatímco katamarán, banán, parasailing, jet ski, ringo jízda a vodní lyžování jsou nabízeny za poplatek.

Hřiště

National Championship Course

18 jamkové National Championship Course je 6,279 m dlouhé, par 72, navržené Ryder Cupovým hráčem Davidem Fehertym, hostilo v letech 1996 a 1997 PGA European Tour Open seniorů. David Feherty navrhl hřiště tak, že dvě jamky si nejsou podobné. Hřiště prochází eucaliptovým a borovicivým lesem s výhledem na pohoří Taurus a množstvím přírodních jezer. Hřiště otestuje schopnosti hráčů všech výkonostních úrovní.

Robinson Nobilis Golf

Hřiště navrhl Dave Thomas, světově proslulý architekt. Kurz byl vytvořen v rámci přírodních borových lesů, které jsou ohraničeny řekou Acisu protékající Belekem do Středozemního moře. Výsledkem je mistrovské 18-ti jamkové golfové hřiště, par 72 s malebnými výhledy na okolní přírodu, které zároveň poskytuje náročný, avšak spravedlivý test pro hráče všech úrovní.

Tat International Golf Course

Golfové hřiště je výzvou pro každého hráče golfu. Čtyři různá odpaliště umožní i mezinárodní akce. Každý golfista, začátečník, pokročilý i profesionál si přijde na své. 27 jamkový design umožňuje volit různá 18-ti jamková kola a dává tak pokaždé novou výzvu.

Některé jamky se nacházejí podél pláže, která je součástí tohoto hřiště. Fairwaye jsou svěží a otevřené ve srovnání s jinými hřišti v oblasti. Naleznete zde mořský vánek a nádherné výhledy na hory.

Montgomerie Golf Club

Montgomerie Golf Club, který je jedním z nejlepších a nejvíce preferovaných golfových komplexů na světě, navrhl renomovaný golfista Colin Montgomerie. Hřiště pojmenované po tomto světově proslulém hráči bylo otevřeno 1. září 2008. Montgomerie Golf Club hostí každý rok nepřeberné množství amatérských i profesionálních golfistů z celého světa. Je prvním golfovým hřištěm v Turecku, které předstihlo mnoho evropských golfových hřišť a je zařazeno na 14. místě v žebříčku 100 nejlepších hřišť. Golfové hřiště, která se nachází v rozlehlém území 260,000 m², přitahuje milovníky golfu jedinečnou kombinací lesa a těsnou blízkosti moře. Golfový areál s 18 jamkovým mistrovským hřištěm a 9 jamkovou akademii hřiště je obklopen borovým lesem a horským hřebenema, původní přírodní písčitá půda je dobře do hřiště začleněna. Kromě špičkového hřiště je areál atraktivní svým kvalitním klubovým zázemím s využitím nejnovějších technologií a poskytuje služby vysoké kvality šité ma míru.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Belek

20°C Jasno

×