800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERWOOD GREENWOOD RESORT

  • Nachází se cca 200 m od písčito-oblázkové pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy, vedlejší budovy a několika bungalovů. Nachází v přímořském letovisku Kemer které je známé pro své přírodní krásy ale také pro krásné pláže oceněné modrou vlajkou. Živé centrum města Kemer s kluby, bary, restauracemi a obchody je vzdáleno 9 kilometrů. Do centra se lze dopravit místní autobusovou dopravou ze zastávky, která se nachází nedaleko hotelu. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 55 kilometrů a centrum města Antalya 45 kilometrů. Hotel svou polohou je ideální ke strávení klidné a odpočinkové dovolené ale také poznávání okolních krás země.

Vybavení hotelu

Pro hotelové hosty je zde k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby, výtahem, hlavní restaurací, italskou a la carte restaurací, snack restaurací poblíž bazénu, snack restaurací na pláži, lobby barem, barem u bazénu, barem na pláži, barem v zahradě, disco barem, venkovním bazénem se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén, dětský bazének u mini clubu, skluzavkami do bazénu pro děti i dospělé, dětský mini club (5 - 12 let), dětské hřiště, mini market, kadeřnictví, tenisový kurt, stolní tenis, posilovna, turecké lázně, masáže, sauna, hotelový animační program, čistírna a prádelna, parkoviště.

Vybavení pokoje

Hotel svým hostům nabízí různé typy pokojů: Eco, Standard, Family a Junior. Standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny manželskou postelí, koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, centrální klimatizací, mini barem (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem. Eco pokoje mohou být rozlohově menší, bez balkonu a mohou se nacházet až v nevýhodných částech hotelu. Family pokoje se skládají ze dvou ložnic oddělených spojovacími dveřmi, koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, centrální klimatizací, mini barem (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem. Junior pokoje se skládají z místností oddělené příčkou, koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, centrální klimatizací, mini barem (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem.

Stravování

All inclusive Snídaně: 07:00 - 10:00 Pozdní snídaně: 10:00 - 11:00 Oběd:12:30 - 14:00 Káva, čaj: 17:00 - 18:00 Večeře: 19:00 - 21:00 Noční občerstvení: 23:00 - 24:00 Snack Restaurant: 12:00 - 16:00 (občerstvení) Beach Snack Restaurant: 12:00 - 14:30 (občerstvení) Italská A la Cart Restaurant: 19:00 - 21:00 Využití večeře v a la carte restaurace na základě předchozí rezervace na recepci a za poplatek. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v: Lobby Bar: 10:00 - 22:00 Pool Bar: 10:00 - 00:00 Beach Bar: 10:00 - 17:00 Garden Bar: 10:00 - 17:00 Disco Bar: 23:00 - 02:00 (nápoje za poplatek) Čerstvé ovocné džusy, energetické nápoje a importované nápoje za poplatek. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Soukromá písčito-oblázková pláže je vzdálena cca 180 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové osušky za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský mini club (5-12 let), dětská postýlka na vyžádání, mini disco

Sport a zábava

Venkovní bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, bazénové hry, billiard, masáže, turecké lázně, masáže, posilovna, hotelový animační program, stolní tenis, tenisový kurt, šipky, mini fotbal

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky, posilovna, sauna, Wi-fi připojení v lobby, hotelový animační program, stolní tenis Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Čerstvé ovocné džusy, energetické nápoje a importované nápoje, nápoje v disco baru, a la carte restaurace, bazénové a plážové osušky, osvětlení tenisových kurtů, billiard, masáže, vodní sporty na pláži, kosmetické služby, čistírna a prádelna, mini bar, trezor, počítačové hry, doktor na zavolání. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 55 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Alanya

28°C Jasno

Belek

30°C Jasno

Side

30°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL FAME GÖYNÜK

HOTEL FAME GÖYNÜK

Turecko, Turecká riviéra, Göynük

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE

KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE

Turecko, Turecká riviéra, Göynük

Cena od: 14 310 Kč

Pro skupinu:

×