Proč s eTravel na dovolenou

 

Přejít na další Informace pro cestovatele

1. Garance nejnižší ceny

Všechny zájezdy prodáváme za shodné ceny jako pořádající cestovní kanceláře. Neošidíme vás ani o žádnou slevu, bonus nebo jakoukoliv jinou výhodu, kterou partnerské cestovky aktuálně nabízejí. V okamžiku rezervace vám nabízíme zájezd za stejnou cenu jako CK, která je jeho pořadatelem, nevztahuje se na slevy za on-line nákup zájezdů.

Naše cenová záruka se vztahuje na ceny platné v okamžiku rezervace daného zájezdu a týká se pouze zájezdu, tedy kombinace služeb ubytování a dopravy. Pro cenovou garanci je rozhodující konečná cena zájezdu, k ceně jednotlivých položek na smlouvě o zájezdu se nepřihlíží. Cestovní agentura eTravel vám garantuje stejnou cenu jako u pořadatelské CK za podmínky, že se jedná o stejné ubytovací zařízení, termín, délku zájezdu, druh a kvalitu dopravy, kategorii hotelu a typ pokoje a stejný druh a rozsah stravování.

2. Jistota a stabilita

Jsme součástí největší cestovní skupiny na trhu DER Touristik CZ, kam patří tradiční značky CK FISCHER, NEV-DAMA a Privileq. Zároveň jsme hrdými členy silné německé skupiny REWE a její divize DER Touristik po boku dalších významných značek jako EXIM tours. V oboru nejsme žádní nováčci, jsme tu už řadu let. Za tu dobu jsme se postarali o pěknou dovolenou pro desítky tisíc spokojených klientů a získali za to řadu ocenění.

3. Pojištění zájezdů

Spolupracujeme jen s pojištěnými cestovními kancelářemi. V naší nabídce nenajdete jediný nepojištěný zájezd.

4. Bleskový výpočet ceny

Už žádnou kalkulačku. Náš web vám spočítá konečnou cenu zájezdu za celou skupinu. Vždy vám ukáže tu nejvýhodnější cenu. Pokud jsou k dispozici současně slevové akce cestovních kanceláří a first nebo last minute nabídka, systém automaticky bere v úvahu příznivější variantu.

5. Jsme otevření

Vždy od nás dostanete podrobný rozpočet zájezdu s konečnou cenou. Najdete v něm také informace o cestovním pojištění, připojištění nebo dalších volitelných příplatcích. Nikdy nezaplatíte vyšší cenu, než jste potvrdili v kalkulaci.

6. Nekonečné možnosti

U nás si vybere každý. Na jednom webu nabízíme zájezdy desítek cestovních kanceláří do celého světa. Nemusíte nikam chodit, jen si uvařte kávu nebo čaj a udělejte si pohodlí.

7. Vždy čerstvá nabídka

Na našich stránkách najdete vždy platnou, denně aktualizovanou nabídku last minute zájezdů.

8. Chytré vyhledávání

Náš portál vám ušetří čas při výběru zájezdu. To oceníte, hlavně když cestujete s rodinou nebo ve větší skupině. Pokud do vyhledávače zadáte počet cestujících, zobrazí se vám jen nabídka hotelů s odpovídající kapacitou. Vyhnete se tak zdlouhavému procházení desítek či stovek zájezdů.

9. Nákup 100% online

Vyberte, klikněte, leťte. Nemusíte nikam chodit, volat ani čekat na potvrzení. Stačí si v pohodlí domova vybrat tu pravou dovolenou a zaplatit kartou. Garantujeme vám volný hotel a letenky u vámi vybraného termínu. Zájezd je bez jakéhokoliv čekání váš.

10. Víme, co prodáváme

Projeli jsme všechna místa z naší nabídky a dobře je známe. Naše call centrum vám pomůže vybrat a naplánovat dovolenu vašich snů.

Jsme tu pro vás

Váháte? Potřebujete víc informací? Spojte se s námi. Nebo se podívejte na často kladené otázky.

 

Přejít na další Informace pro cestovatele