Vyberte zemi
17.05–16.07.2021

Dovolená plná golfu

Dovolená s golfem je čím dál tím oblíbenější. Podívejte se na golfová hřiště a zážitky ze světa golfu, které s námi sdíleli naši klienti, a nechte se jimi inspirovat pro svoji dovolenou.

Golfové zážitky z tureckého Beleku

V Tureckém Beleku vyrostl rozsáhlý komplex krásných golfových hřišť. Patří k nim i hřiště Cornelia - Faldo, které určitě stojí za návštěvu. Pokud toužíte po dovolené s golfem v Turecku, doporučujeme skvělý resort Cornelia De Luxe nebo Sueno Golf Belek.

Golf Turecko

Náš klient Jiří řekl o golfu v Beleku:

"O golfových hřištích v Beleku jsme slyšeli jen samou chválu a tak jsme se rozhodli, že je vyzkoušíme. Během našeho pobytu jsme prošli 5 hřišť (Cornelia-Faldo, Sueno Dunes a Pines, Lykia Links, The Montgomerie) a musím říct, že jsou opravdu skvělá. Všechna hřiště jsou perfektně připravená, krásné ferveje, tvrdé, rychlé greeny. Hřiště jsou zasazeny do krásné přírody s mnoha stromy a jezírky.
Pokud tedy někdo uvažuje zda Belek kvůli golfu navštívit, tak určitě doporučuji. Je zde ještě dalších asi 7 hřišť, které jsme nenavštívili, ale ani o jejich kvalitě už nyní nepochybuji. Krásnou hru :-)"

Autor: Jiří Hrdina, navštíveno 05/2010

Videa z golfových hřišť, které s námi Jiří sdílel:

Autor videí: Jiří Hrdina

Zážitky z golfových hřišť na Slovensku

Rok od roku jsou čím dál tím oblíbenější dovolené s golfem v sousedním Slovensku.

Autor videa: Jiří Hrdina

Láká vás dovolená s golfem?

Prohlédněte si naší nabídku zájezdů v golfovém stylu.