Albánie | Durrës | Drač

SANDY BEACH

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotelový areál se čtyřmi budovami v menší zahradě se nachází ve středisku Golem, cca 8 km od centra letoviska Dürres a cca 40 km od letiště v Tiraně, obchody a bary cca 50 m od hotelu, autobusová zastávka cca 900 m.

  Středisko

  Golem

  Poloha

  Hotelový areál se čtyřmi budovami v menší zahradě se nachází cca 2 km od centra střediska Golem, cca 14 km od centra letoviska Dürres a cca 45 km od letiště v Tiraně; obchody a bary cca 100 m od hotelu, autobusová zastávka cca 750 m od hotelu.

  Vybavení

  Vstupní hala, recepce, trezor na recepci, restaurace, 2 bary, WiFi zdarma, hlavní bazén s dětskou částí, bazén pro dospělé, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

  Pláž

  Veřejná písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu, přístup přes ulici, slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

  Sport a zábava

  Stolní tenis, miniclub, dětské hřiště, za poplatek vodní sporty na pláži.

  Vybavení

  Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, 2 bary, WiFi zdarma, hlavní bazén s dětskou částí, bazén pro dospělé, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

  Ubytování

  Pokoje deluxe s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka, 2. přistýlka možná jen pro dítě) mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon a balkon; za poplatek minibar. Za příplatek prostornější junior suite se stejným vybavením.

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor; za poplatek minibar. Některé pokoje jsou bez balkonu. Za příplatek jsou k dispozici pokoje Deluxe a Junior Suite, které jsou prostornější a nabízí možnost až dvou přistýlek.

  Stravování

  Premium all inclusive zahrnuje snídaně (7:30-9:30), obědy (12:00-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, lehký snack během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané alkoholické nápoje mezinárodních značek (10:30-23:00) v časech a místech určených hotelem.

  Stravování

  Premium all inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:00-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, lehký odpolední snack, nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje (10:30-22:00) v časech a místech určených hotelem.

  Pláž

  Veřejná písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

  Sport a zábava

  Stolní tenis, aerobic, vodní pólo, plážový volejbal, miniclub, dětské hřiště; za poplatek kulečník, vodní sporty na pláži.

  Tipy pro správnou volbu

  - klidná oblast Golem
  - nově zrekonstruovaný hotel
  - pokoje až pro 3 dospělé a dítě

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * 7/14 noclehů  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.