Černá Hora | Pobřeží | Bečiči

FALKENSTEINER MONTENEGRO

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  4.524 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  Falkensteiner Hotel Montenegro se nachází na kopci s výhledem na 2 km dlouhou bečićskou pláž. Hotel se je cca 4 km od Budvy, od centra Bečići je pak vzdálen pouhých 500 m. Hotel je určen pro dospělé osoby.

  Pláž

  Pláž písčito-oblázková je vzdálena cca 200m. Část pláže s lehátky, slunečníky, plážovým servisem včetně barové obsluhy na pláži je vyhrazena pouze pro hotelové hosty, lehátka a slunečníky jsou zdarma (v omezeném množství).
  Přístup na pláž po schodech, nadchodem nad magistrálou.

  Vybavení

  Recepce, lobby bar s panoramatickou terasou s výhledem na Jaderské moře, WiFi, restaurace, aperitiv bar, kongresový sál, casino, terasa, kosmetický salón, výtah, parkoviště. Dále vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodouw, wellness masáže a fitness.

  Ubytování

  Dvoulůžkový pokoj Comfort nabízí dostatek prostoru k odpočinku a relaxaci pro 2 osoby na 25m². 
  Dvoulůkový pokoje DeLuxe s výhledem na moře. Moderní a luxusní dvoulůžkové pokoje mají balkon, TV, klimatizaci, minibar, trezor, telefon a bezplatné WiFi. 
  Všechny pokoje mají manželskou postel nebo oddělitelné postele.

  Stravování

  Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.
  Můžete se těšit na kombinaci místních, středomořských a mezinárodních jídel.

  Sport a zábava

  Blízkost pláže a křišťálově modrého moře vás zve k relaxačnímu pobytu a k řadě outdoorových a vodních sportů. Turistické a kulturní centrum černohorského pobřeží Budva je pak vzdálené pouhých 10 minut. 
  Úzké, malebné uličky, pouliční kavárny a historické památky dělají z tohoto města na Riviéře perfektní turistickou destinaci.

  Pro aktivní odpočinek doporučujeme návštěvu Národního parku Skadarsee, který je cca 50 min jízdy a Lovćen, ten cca 1h. Luxusní prázdninový ostrov Sveti Stefan se nachází na Jadranu u pobřeží Budva a určitě stojí za prohlídku.

  Pro památky a historii není lepšího města než Kotor - staré město, které je na seznamu světového dědictví UNESCO a najdete ho zhruba 30 min jízdy.

  Informace

  Domácí zvířata nejsou povolena.
  Hotel je pouze pro dospělé osoby, resp. minimální věk pro ubytované osoby je 14 let.