800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANON

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
Výborně situovaný kvalitní hotel s přátelským personálem, který nabízí svým klientům nadstandardní služby a pomoc při plánování oblíbených výletů do okolí a návštěv tradičních oslav a zvyků Moravského Slovácka.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován v klidné části oblíbeného města Hodonín, 600 m od centra města a 1 km od řeky Moravy, přirozené hranice mezi Českou a Slovenskou republikou. Hotel se nachází na strategickém místě jak pro návštěvy památek i sportovních areálů města Hodonín, tak pro výlety do okolí za známými historickými i přírodními památkami, např. Lednicko-Valtický areál, Pálava, Moravský kras, Vídeň, řeka Morava, zámky, degustace jihomoravských vín.

Popis

Výborně situovaný kvalitní hotel s přátelským personálem, který nabízí svým klientům nadstandardní služby a pomoc při plánování oblíbených výletů do okolí. Hotel je výbornou volbou pro klienty všech věkových kategorii i pro rodiny s dětmi, kteří chtějí na své dovolené nejen relaxovat, ale také poznávat krásy jižní Moravy.

Strava

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV a telefonem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bezdrátové připojení k internetu (společné prostory), restaurace, bar, letní terasa, zasedací sál, parkoviště, garáže (za poplatek). V okolí hotelu se nachází sportovní areály, kryté i venkovní bazény, zimní stadion.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m

Recenze

9,5
5. duben 2014 / Soňa Pokorná

Doporučuji

Krátká 3-denní dovolená se mi velice líbila. Hotel velmi doporučuji.

Celá recenze >

Počasí

Jihomoravský kraj

12°C Převážně oblačno

×