800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME

  • Krásné historické místo

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

KUČIŠTE a PERNA (PELJEŠAC) jsou malé sousední obce na jižním pobřeží poloostrova Pelješac v kraji Dubrovnik- Neretva (Dubrovačko-neretvanska županija). Ještě dnes jsou v tomto chráněném kotvišti objemné a nízké kamenné sloupy k přivazování obchodních plachetnic, před kamennými domy námořníků v bezpečném výsluní se zastíněnými dvorky, schodišti a terasovitými zahradami plnými květin, které zde utěšeně rostou chráněny před severními větry. Kostelíček Nejsvětější Trojice postavený roku 1752 je nejpůvabnější barokní kaple v Dalmácii 18. stol. s pozdně barokním průčelím, neobyčejně uceleným interiérem a mramorovým oltářem.

Ubytování

- 1/2 studio - 1 pokoj se 2 lůžky nebo francouzským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/2 APT A1 - 1 ložnice, kuchyňka, koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/4 APT B - 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro 2 osoby, koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/4 APT B1 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/6 APT C - 2 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro 2 osoby, koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/6 APT C1 - 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, 2x koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/8 APT D - 3 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro 2 osoby, 2x koupelna, balkon nebo terasa, parkování.
- 1/8 APT D1 - 4 ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, 2x koupelna, balkon nebo terasa, parkování.

Stravování

Vlastní. Možnost připlacení stravy - snídaně a večeře podávané v restauraci. Snídaně - 7 EUR/os./den, večeře - 15 EUR/os./den - platí se na místě v agentuře.

Počasí

Dalmácie jižní

19°C Polojasno

×