800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TN MARGARITA MARIS

  • Areál se nachází v příjemném letovisku
  • Nabízí tiché a klidné prostředí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Prostorný areál v příjemném letovisku s písečnými plážemi nabízí klidné a tiché prostředí. Je vhodný zejména pro rodinou rekreaci či sportovně založené skupiny.

Poloha

udržovaný a kvalitní komplex menších domků umístěných v tichém prostředí ve stínu borovic na kraji vesničky Sv. Filip a Jakov. Procházkou podél moře se dostanete jedním směrem do centra vesničky Sv. Filip a Jakov a druhým směrem do města Biograd na Moru. Písečná pláž je vzdálena cca 130 m.

Vybavení

recepce, klimatizovaná restaurace, internet kavárna, bar. Parkoviště se nachází jak v areálu, tak na vyhrazeném parkovišti před areálem (přístup přes závoru) zdarma.

Ubytování

studia pro 2-4 os. se nacházejí v bungalovech (celkem 20 domků, v každém 4 studia) a skládají se z denní místnosti s manželským lůžkem a s gaučem pro 1-2 os. (1 dospělá osoba nebo 2 malé děti - je třeba zvážit dle vlastních fyzických dispozic vhodnost ubytování 2 osob na gauči), z jednoduchého kuchyňského koutku s malou ledničkou a dvouploténkovým vařičem, koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, klimatizace, SAT/TV.

Strava

polopenze formou bufetu, za příplatek servírovaný oběd.

Pro děti

dětské hřiště

Služby za poplatek

tenisové kurty, asfaltové hřiště, dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 5 EUR/noc, domácí mazlíček do 15 kg na vyžádání a za příplatek - 5 EUR/den.

Počasí

Dalmácie severní

19°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

×