Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Chorvatsko | Dalmácie střední | Kaštela

PENSION JERIČ - APARTMÁNY

  Poloha a popis

  Poloha

  Vila leží cca 300 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Od centra města je pension vzdálen cca 1.100 m. Vila má venkovní bazén, terasu s grilem a posezením, parkoviště, dětské hřiště a trampolínu. Na terase v patře je k dispozici společná vybavená kuchyň. Vila má Wi-Fi internet zdarma ve společných prostorách.

  Koupání

  Vila leží cca 300 m od moře. Venkovní bazén.

  Vybavení

  TTYP S2 a S2+1 - 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky s kuchyňským koutem, hyg. zařízení a balkon. TYP A2+2 nebo A4 - ložnice se 2 lůžky, 2 přistýlky v kuchyni nebo v místnosti, (kuchyňský kout může být i na balkoně), hyg. zařízení a terasa. (Může být i 2 ložnice se 2 lůžky.) TYP A4+1 - 2 ložnice se 2 lůžky, přistýlka v jedné z ložnic, kuchyňský kout (může být i na balkoně), hyg. zařízení a terasa. Klimatizace je za příplatek cca 5 Eur/den - po předchozím vyžádání v CK.

  Služby

  Ubytování s vlastním vařením.

  Sport

  Tenis, stolní tenis, sportovní hřiště, vodní sporty.

  Speciální nabídka

  SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1.

  Tipy na výlety

  Trogir, Primošten, vodopády řeky Krky, Split.

  Doprava

  Vlastní.

  Poznámky

  Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den Cena nezahrnuje: Pobytovou taxu cca 1,1 Eur/os./den – platí se na místě. pes - 6 Eur/den.