800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DRAŽENA - ČAKLJE

  • V blízkosti se nacházejí restaurace i obchody
  • Vodní sporty dle místní nabídky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čaklje je malebná vesnička, která se nachází v těsné blízkosti Podgory, s několika desítkami domků nalepených jeden na druhý, které od nádherné oblázkové pláže dělí pouze příjezdová cesta. Do vedlejšího letoviska Podgora dorazíte po pobřežní cestě po cca 20 min. V Čaklje najdete několik restaurací a obchod. Apartmánový dům prošel rekonstrucí a nachází se jen pár metrů od pláže mezi dalšími domy.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Přízemí: st. pro 2-3 os. – denní místnost s kuchyň. a jídelním koutem, koupelna, SAT/TV, rozkládácí gauč pro 2 os. a přistýlka ve formě rozkl. křesla vhodná pro dítě do 10. let, 1. patro: apt. pro 4 os. – 2 dvoulůžk. ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelna, koupelna s WC, SAT/TV. 2. patro: apt. pro 4 os. - 2 dvoulůžk. ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelna s WC, kuchyně a koupelna jsou renovovány a z oken a z balkonu se nabízí krásný pohled na moře.

Pláž

20 m od oblázkové pláže

Náš názor

Fantastická poloha přímo u oblázkové pláže. Díky svému umístění v klidné oblasti je pobyt v Čaklje vhodný zejméně pro rodiny s malými dětmi. Studio v přízemí je vhodné i pro hendikepované.

×