800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ADMIRAL REMISENS

  • V hotelu naleznete restaurace i pizzerii
  • K dipozici různé druhy saun

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Admiral hotel v Opatiji se nachází přímo na moři, byl vybudován v roce 1981. Hotel je plně klimatizován, má vlastní parkoviště a vlastní přístav - jako jediný hotel v Opatiji (je plně vybavený a vhodný např. pro potápěče), má také garáže pro 80 aut (za poplatek). Od centra města leží 300 m.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, která je na předchozí vyžádání. Všechny pokoje jsou situovány na mořskou stranu s balkonem, mají klimatizaci, trezor, SAT/TV, TEL, minibar, vysoušeč vlasů, Wi-Fi a přípojka na internet (v ceně).

Vybavení

Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci, tavernu s terasou, pizzerii a restauraci á la carte, kavárnu, Mocca bar, terasu. Hotel má venkovní a vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Vnitřní bazén má 2x whirpool a v období 10.7.-20.8 je uzavřen; v případě velmi špatného počasí bude otevřen). Hotel má dále relaxační zónu, salón krásy, kongresové sály pro 30-150 osob a pro 50-80 osob, internetový kout.
Hosté mají dále k dispozici různé druhy saun, masáže, fitness & wellness, solárium (vše za poplatek kromě posilovny, která je v ceně). V blízkosti je noční bar, kasino, různé obchody, prodej suvenýrů, kiosek s denním tiskem. Na recepci je též trezor, který je možné využívat za poplatek. Je zde zajištěna od 1.6. do 1.9. celodenní animace pro dospělé a děti (pro děti ve věku 5-12 let je tu mini club). V úterý a pátek hraje v hotelu živá hudba - aktuální informace na místě. V hotelu je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.

Stravování

Polopenze.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

11°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PALACE/BELLEVUE REMISENS

HOTEL PALACE/BELLEVUE REMISENS

Chorvatsko, Istrie, Opatija

Cena od: 10 625 Kč

Pro skupinu: