Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Opatija

PALACE/BELLEVUE

  Poloha a popis

  Poloha

  Je královnou a historií opatijského turismu. Nachází se přímo ve středu města Opatija. Hotel je situován na jednom z nejmalebnějších míst a patří k nejstarším místním hotelům. Naposledy byl renovován v roce 2002 při zachování původních historických interiérů, včetně „bílé jídelny“.

  Ubytování

  Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, všechny mají SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů. Většina pokojů má balkon (ten však nezaručujeme). Na recepci je možnost trezoru za poplatek.

  Vybavení

  Hostům je k dispozici klimatizovaná hotelová restaurace, aperitiv bar a koktejl bar, kavárna s terasou, taneční terasa s večerní hudbou, místnost s různými hrami, TV místnost, 3 konferenční sály (60 osob, 120 osob, 30 osob), obchůdky. Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, saunu. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti a dospělé (od června do září). V blízkosti je soukromá lékařská ordinace, dále noční bary, kasino, obchody, tenisové dvorce, stolní tenis. V blízkém hotelu Admiral je wellness centrum. V hotelu je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání. Doporučujeme náročnější klientele.

  Stravování

  Polopenze.

  Pláž

  do 50 m od moře. Městská upravená betonová pláž je vzdálena cca 50 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

  Sport a zábava

  animace pro děti, animace pro dospělé, tenisové dvorce, stolní tenis.