800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS RUBIN

  • Široká nabídka sportovních aktivit
  • Zábava pro děti i dospělé
  • Pláž v blízkosti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

v piniovém háji, obklopeno středomořskou vegetací. Do Rovinje cca 3 km. Ke skalnaté a oblázkové pláži s koupacími plošinami cca 50-200 m, v závislosti na umístění apartmánů.

Vybavení

komplex s 85 bungalovy a 272 apartmány. Restaurace, á-la-carte restaurace, gril restaurace na pláži, aperitiv bar, kavárna, pizzerie, pivní lokál, supermarket, kadeřník, TV místnosti a internetový koutek. Větší plavecký bazén s mořskou vodou a s dětským bazénkem, 2 skluzavky za poplatek.

Ubytování

hotel : všechny pokoje disponují sat. TV, telefonem, trezorem, vanou nebo sprchou, WC, balkon/terasa. Dvoulůžkové/jednolůžkové pokoje (A2B/A1B) se sprchou. Studio (A1A/A2A): pro 1-3 osoby. Obývací ložnice se 2 lůžky a 1 místem na spaní. Vana. Kuchyňská linka (2-plotýnkový el. sporák, lednice), terasa. Apartmány : v řadových domcích se sat. TV, telefonem, trezorem, vanou nebo sprchou, WC, terasou, kuchyňským koutem (2-plotýnkový el. sporák, lednice). Dvoupokojové apartmány (F4G): pro 4 osoby (cca 33 m2). Obývací ložnice s pohovkou, dvoulůžkový pokoj. Třípokojové apartmány (F5H): pro 5 osob (cca 42 m2). Obývací ložnice s 1, popř. 2 místy na spaní, 2 dvoulůžkové pokoje nebo 1 dvoulůžkový a 1 jednolůžkový pokoj.

Stravování

hotel: snídaně nebo polopenze: formou bufetu. Apartmány: bez stravy.

Sport/aktivity

za poplatek: tenisové kurty, tenisová škola, basketbal, malá kopaná, volejbal, boccia, stolní tenis, půjčovna kol, půjčovna loděk, potápěčská základna.

Rodina

miniklub 4-11 let, denně kromě sobot cca 2 hod. dopoledne a odpoledne. Hřiště.

Zábava

animační program.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 10 EUR/den, min. 70 EUR/pobyt. Cena ubytování zahrnuje: ap.: elektřinu, vodu, lázeňskou taxu, týdenní úklid (bez kuchyně), ložní prádlo s týdenní výměnou, ručníky a osušky 2x týdně. Vzít s sebou: utěrky.Dětská postýlka: do 2 let cca 5 EUR/den. Rezervace v CK. Maximální počet osob nesmí být překročen. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 12.5.-6.7. a 1.9.-14.9. denně/6 nocí (apartmány 7 nocí). 7.7.-31.8. SO, NE/6 nocí (ap. 7 nocí).Začátek/konec nájmu: 16/10 hod.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

4°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAS RUBIN apartmány

VILLAS RUBIN apartmány

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Cena od: 1 601 Kč

Pro skupinu:

AMARIN apartmány

AMARIN apartmány

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Cena od: 2 051 Kč

Pro skupinu:

SOUKROMÉ APARTMÁNY ROVINJ

SOUKROMÉ APARTMÁNY ROVINJ

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Cena od: 2 199 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PRÁZDNINOVÝ KOMPLEX AMARIN

HOTEL PRÁZDNINOVÝ KOMPLEX AMARIN

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Cena od: 1 747 Kč

Pro skupinu: