800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PETALON pavilony

  • Kamenné pláže cca 200 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex Petalon se nachází v bezprostřední blízkosti města Vrsar, do kterého přijdete procházkou kolem moře asi za deset minut. Řeč je o zeleném poloostrově, který se opírá o Koversadu a omývá ho čisté moře.

Ubytování

Pokoje v pavilonech mají balkon, SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizaci, lednici. Pokoje jsou dvoulůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové a pokoje rodinné 1/2+1/2 (dvě dvoulůžkové ložnice, každá ložnice má své sociální zařízení, svůj vchod, balkon a jsou propojeny vnitřními dveřmi).

Pláž

Pláže jsou pěkné, upravené, kamenné s plochami na slunění, vzdálené 50-200m.

Vybavení

Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, aperitiv bar s kavárnou, pizzerie Portun, pub, obchody, fitness centrum. Je zde venkovní bazén a bazén pro děti se sladkou vodou. Lehátka u bazénu i na pláži jsou za poplatek. U bazénu je velká taneční terasa, bar. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu Mini club s animací, večerní program pro děti, dětské hřiště. Pro starší děti je Teen club. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje a další. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa u bazénu. V objektu je sportovní centrum „Porto Sole“ s 10 tenisovými dvorci, stolním tenisem, minigolfem, víceúčelovým hřištěm. Vodní sporty (na pláži), potápěčské centrum, půjčovna jízdních kol a další WI-FI je zdarma ve společných prostorách.

Strava

Polopenze.

Počasí

Istrie

14°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY VYBRANÉ VRSAR

APARTMÁNY VYBRANÉ VRSAR

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Cena od: 981 Kč

Pro skupinu:

×