800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFRANA VILA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Frana se nachází ve staré části města Novi Vinodolski, v nedaleké vzdálenosti jak od centra, tak od moře. Vzdálenost k moři je 400 m a do centra 300 m.

Popis

Skládá se ze čtyř samostatných bytových jednotek, z nichž dvě se nachází v přízemí a dvě na patře. Všechny jednotky jsou klimatizovány, mají satelitní TV a WI-FI. Vila pro celkem 14 osob je obklopena zahradou 1.300 m2, na které rostou staleté duby, olivovníky, vavříny, oleandry, ořechy, třešně, kdoule, fíkovníky a další středomořské rostliny. Díky tomu je pro místo charakteristická kouzelná atmosféra vůní a barev. K dispozici jsou dvě velké terasy se dvěma grily a zahradním nábytkem. Na zahradě je hostům k dispozici plavecký bazénu o velikosti 3x8m s hloubkou 150 cm, dále bazén pro děti s jacuzzi 2x2m2, hloubka 60 cm. U bazénu je terasa se solární sprchou a lehátky na slunění. Za domem je koš na basketbal a stolní tenis, u bazénu se nachází rovněž badmintonové hřiště profesionálních rozměrů i s vybavením, mezi starověkými duby se nachází dětské hřiště. U vily je vlastní parkoviště pro 5-6 aut.

Ubytování

Vila Frana se pronajímá pouze jako celek a je ideální volbou pro rodiny s dětmi, či větší okruh přátel, kteří chtějí strávit společnou dovolenou a přesto si užít soukromí.
Ubytovací jednotky jsou pojmenovány dle stromů ze zahrady. Smokva (Fík) - APT (2/2) je stylově zařízený a nachází se v přízemí. K dispozici jsou dvě ložnice se dvěma lůžky, kuchyně, jídelna a moderní koupelna se sprchovým koutem. Na přilehlé terase je dřevěný zahradní nábytek. Z terasy se nabízí krásný pohled na kostelní věže ve staré části města.
Olive (Oliva) - APT (1/2+1) se nachází v přízemí vedle bazénu. Apartmán má jednu ložnici se dvěma lůžky a jedním samostatným lůžkem, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. Na terase je dřevěný zahradní nábytek.
Cherry (Višeň) APT (1/3) se nachází v 1.patře cihlového domu s velkou terasou s dřevěným zahradním nábytkem s výhledem na moře a staré město. Apartmán má jednu ložnici se třemi lůžky, moderní kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem.
Kdoule (Kdouloň) APT (2/2) je největší jednotkou ve vile se dvěma ložnicemi se dvěma lůžky, moderní koupelnou se sprchovým koutem a pračkou. Má moderně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, jídelnu a obývací pokoj.
Apartmán disponuje velkou terasou s dřevěným zahradním nábytkem s výhledem na moře a staré město.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
×