CK Cicala

Nabídka zájezdů do všech koutů Itálie od specialisty

U CK Cicala můžete vybírat ze zájezdů do oblíbených italských letních letovisek pro rodiny s dětmi, jako např. Bibione, Caorle, Gargano, Rosolina Mare, Sardinie, i do všech ostatních regionů Itálie.

Cestovní kancelář Cicala nabízí kromě letních pobytů u moře také zimní lyžařské zájezdy a pobyty v Italských Alpách. V její nabídce však najdete i lyžařské zájezdy do Francie, Rakouska, Slovinska, Švýcarska a na Slovensko.

Výhody dovolené od CK Cicala

Cestovní kancelář Cicala poskytuje spoustu slev a výhod. Jde např. o týden dovolené zdarma u vybraných ubytovacích kapacit při zakoupení dovolené v délce 1-2 týdny, dále o zájezdy s dětmi zdarma apod. CK Cicala nabízí vhodnou dovolenou pro různé skupiny zákazníků, např. rodiny s dětmi, seniory, invalidy, osoby s domácími mazlíčky, pro náročnou klientelu apod.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Cicala!

Cestovní kancelář Cicala je specialistou na dovolenou v Itálii. Již od roku 1990 nabízí svým klientům zájezdy do hotelů či apartmánů v letních i zimních střediscích ve všech regionech Itálie s leteckou, vlastní či autobusovou dopravou.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!