Nejpopulárnější zájezdy

Nejvýhodnější nabídky

Zájezdy s All Inclusive

Zájezdy pro náročné

Francie: země skvělého jídla, módy a romantiky

Francie je jednou z nejnavštěvovanějších zemí Evropy. Právě tady totiž najdete vše, co si jen od dovolené můžete přát - nejkrásnější pláže Evropy, romantická města, vinice i horské scenérie.

Země galského kohouta je také místem zábavních parků, kulturních skvostů, luxusních přímořských letovisek a v neposlední řadě rájem gurmánů. Přesvědčte se i vy, že Francie je dokonalá v každém detailu.

Poznejte pravý francouzský šarm dovolené

Vydejte se s námi na Francouzskou riviéru, do romantické Paříže, vychutnejte si turistiku i nejlepší lyžovačku na svazích francouzských Alp. S eTravelem si navíc zájezdy do Francie můžete dopřát za méně, než byste čekali. Využijte naší nabídky eurovíkendů ve Francii nebo last minute zájezdů.

Co jste možná nevěděli o Francii?

  • Ve Francii se vyrábí více než 400 druhů sýra, z nichž ty nejproslulejší Camembert a Roquefort se nechávají dozrát v chladných jeskyních.
  • Jeden ze symbolů Paříže, Eifellova věž, dosahuje výšky 300 metrů.
  • Francouzská riviéra patří k nejluxusnějším pobřežím v Evropě. Monako, Antibes, Cannes nebo Nice jsou synonymem pro nejkrásnější pláže, přepychové jachty, honosná letní sídla i červené koberce.
  • Náklady na výstavbu Disneylandu v Paříži dosahují téměř k pěti miliardám eur.

Nejromantičtější dovolená jedině ve Francii