CK DIANA GROUP - TOUR

CK DIANA: specialista na Makarskou riviéru

CK DIANA GROUP – TOUR pořádá autobusové zájezdy především do těchto oblastí Chorvatska - již zmíněná Makarská riviéra, dále Omiš, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac a další.

CK DIANA GROUP – TOUR nabízí pobytové zájezdy především do menších a středních soukromých hotelů a penzionů v Chorvatsku se stravou, které poskytují komfort hotelů ve spojení s klidným prostředím a rodinnou atmosférou. Cestovní kancelář DIANA GROUP – TOUR organizuje kromě klasických zájezdů také pobyty pro seniory, školní kolektivy, věřící (výlety za náboženskými památkami, mše), rodiny s dětmi a kolektivy se zaměřením na aerobic, pro něž pořádá večery s živou hudbou a speciální výlety.

CK DIANA GROUP – TOUR si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb. Její hlavní vizí je být spolehlivou cestovní kanceláří pro své stálé i nové klienty.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK DIANA GROUP - TOUR!

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

CK DIANA GROUP - TOUR s.r.o. byla založena roku 1995 se specializací na pobytové zájezdy v Chorvatsku. CK DIANA GROUP – TOUR organizovala zájezdy do různých koutů Chorvatska a postupem času se stala specialistou na oblast Makarské riviéry, kterým zůstává dodnes.