CK EURO TIME

CK EURO TIME: specialista na pobyty v Itálii

Cestovní kancelář EURO TIME je česko-italskou společností se specializací na letní pobyty v již zmíněné Itálii. V nabídce CK najdete oblíbená letoviska severního Jadranu, jako je např. Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Lignano, Rosolina Mare nebo Rimini. Dále CK EURO TIME nabízí pobyty na poloostrově Gargano a v dalších letoviscích. Zájezdy jsou převážně s vlastní dopravou, ale je také možnost objednat si dopravu autobusem do všech lokalit na pobřeží Jadranu i do Kampánie. Novinkou v nabídce CK EURO TIME jsou pobyty u Baltského moře v Polsku, které CK EURO TIME nabízí s ohledem na skvělou dostupnost místa, příznivé ceny, minimální jazykovou bariéru, kvalitní ovzduší a možnosti turistiky.

Proč si vybrat právě dovolenou od CK EURO TIME?

Cestovní kancelář EURO TIME dobře zná místní prostředí a převážnou většinu ubytovacích kapacit ve své nabídce a je schopna každému klientovi poradit s výběrem té nejvhodnější dovolené právě pro něj. Zároveň nabízí možnost zajištění ubytování i mimo svoji nabídku téměř ve všech koutech Itálie, a to nejen pro individuální cestovatele, ale i pro služební cesty, školy a jiné kolektivy.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK EURO TIME!

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

EURO TIME PRAHA, s.r.o. je cestovní kancelář, která byla založena v roce 1999 se specializací na letní pobyty v Itálii. Dnes nabízí CK EURO TIME také zimní pobyty v Itálii, poznávací zájezdy pro školy a dovolenou u moře v Polsku. Kromě toho působí CK EURO TIME jako incomingová cestovní kancelář, jež zajišťuje ubytování a další služby zahraničním turistům v ČR, Rakousku, Maďarsku a Polsku.