Zájezd
Doprava
Cílová destinace
2 dospělí | bez dětí
19.01.2018 - 18.02.2018
1 týden

Novinky

Přinášíme vám nejrůznější témata ze světa cestování. V našich novinkách se dozvíte kam se vydat na exotickou dovolenou, kde strávit dovolenou s dětmi u moře nebo naopak bez dětí, jaké očkování je potřeba do zahraničí a mnoho dalšího.

 

Kam na jarní prázdninyNa sjezdovce

17. ledna 2018

Řešíte otázku, kde si s dětmi užít pěkné jarní prázdniny? Ten týden se dá strávit různě. Ať už se rozhodnete vyrazit na lyže do Itálie či Rakouska, nebo si zalyžovat v některém z tuzemských skiareálů. A pokud bude příroda skoupá na sníh, určitě si užijete procházky přírodou, poznávání památek a historie nebo vodní radovánky v některém z aquaparků nebo wellness center.

Nezapomenutelné jarní prázdniny prožijete v teple u moře, například ve Spojených arabských emirátech nebo na Kubě.


TOP 5 netradičních destinací 2018poušť 

9. ledna 2018

Přemýšlíte, kam se letos vydat na dovolenou a preferujete netradiční destinace a jedinečné zážitky, které jen tak někde neprožijete? Inspirujte se našimi TOP 5 destinacemi pro rok 2018.

Nechte se nadchnout k návštěvě orientálního Ománu, sopečné Nikaraguy, divoké Albánie, romantického Portugalska nebo safari v Tanzanii a prožijte nezapomenutelnou dovolenou!


eTravel v novém kabátě!2018

3. ledna 2018

S novým rokem 2018 přichází také zbrusu nový eTravel. Náš nový web je intuitivní a přehledný. Zájezdy se v něm hledají jedna radost.

Čeká vás spousta vychytávek jako např. možnost přidat si jednotlivé zájezdy do oblíbených, recenze z Trip Advisoru i od našich klientů přehledně na jednom místě, kategorie dovolených dle finanční náročnosti a mnoho dalšího. Výběr dovolené ještě nikdy nebyl tak snadný a zábavný. Neváhejte a vyzkoušejte nový eTravel!


ExotikaKam a kdy na exotickou dovolenou

21. září 2017

Chcete si splnit sen o exotice a ještě nevíte, kam zamířit? Prohlédněte si našeho malého průvodce osvědčenými a oblíbenými místy, kde si užijete tu nejlepší exotickou dovolenou.

Máme pro vás široký výběr zájezdů do všech míst, kam se létá k moři nejen v zimě. Navíc jsme připravili i speciální nabídku levné exotické dovolené za relativně dostupné ceny.


Kam s dětmi na dovolenou k mořiHolky na pláži

12. listopadu 2017

Chcete vzít děti na dovolenou k moři a nevíte si rady? Jaké jsou nejlepší země pro dovolenou s dětmi? Mezi nejoblíbenější destinace pro rodinnou dovolenou patří stále populárnější Bulharsko, tradiční Chorvatsko, Itálie, Řecko i Turecko. Ve všech těchto zemích na vás čeká bohatá nabídka hotelů, v nichž nechybí dětské bazény a hřiště, dětské kluby s pestrým programem ani aquaparky či hlídání dětí.

 


Pobytová taxa v Řecku od roku 2018Řecko

24. října 2017

Evropská asociace ECTAA informovala, že Řecko zavádí novou pobytovou taxu. Poplatek se začne platit od 1. ledna 2018. Novou daň z přenocování zavádí zákon č. 4389/2016 a vláda si od ní slibuje vyšší příjmy z turistického ruchu. Pobytovou taxu budou odvádět poskytovatelé ubytování, nikoli cestovní kanceláře. Od turistů se bude vybírat až v místě pobytu. Klienti budou pobytovou taxu hradit po příjezdu na recepci daného hotelu.


Kdy a jak si užít MaledivyMaledivy

20. října 2017

Kdy je nejlepší letět na Maledivy? Dovolenou na Maledivách si užijete celý rok. Tomuto kouzelnému souostroví v Indickém oceánu totiž vládne tropické počasí s průměrnými teplotami kolem 27 stupňů s lehkým vánkem a ovšem i dešti.

Nejvíc tu prší koncem května a v červnu. Naopak největší počet slunečných dní připadá na období od konce prosince do dubna. To také vrcholí na Maledivách turistická sezóna a je tedy potřeba počítat i s vyššími cenami.


Jaké očkování je třeba do zahraničí?Očkování

11. října 2017

Sezóna exotických dovolených je tu. Blíží se vaše vysněná cesta a vy se ptáte, jestli budete potřebovat očkování do Thajska, na Srí Lanku či do Vietnamu? Řešíte, zda se máte nechat očkovat před cestou do Indie, na Kubu, do Keni, na Filipíny či Mexika, nebo jestli je nějaké povinné očkování na Zanzibar či Bali?

 


Kam na dovolenou bez dětíPár na pláži

6. září 2017

Ruku na srdce. I když děti nadevše milujete, nezatoužíte někdy po klidné, ale opravdu klidné, dovolené bez jejich všudypřítomného švitoření a skotačení? Odreagovat se, pořádně si odpočinout, mít čas jeden pro druhého…

Stále více rodičů láká udělat si dovolenou pro dospělé - tedy ve dvou jako kdysi. Přinášíme tipy na hotely v Řecku, Turecku, Španělsku, na Kanárských ostrovech či v Dominikánské republice, kam se dá vyrazit na dovolenou bez dětí.


Retro dovolená: tradiční destinaceRetro

24. srpen 2017

Módní vlny se střídají i v cestovním ruchu. Populární prázdninová letoviska časem zevšední a vystřídají je jiná – modernější či méně okoukaná. 

Přitom i v cestování platí, že jednou opuštěný trend může zažít návrat na výsluní. Do módy se tak vracejí destinace, o kterých jsme kdysi snili nebo které jsme o něco později i hojně navštěvovali.  


 

Prohlédněte si náš archiv novinek a přečtěte si články o cestování na nejrůznější témata.