1. eTravel.cz
  2. Novinky

Novinky

Archiv článků

Chcete vzít děti na dovolenou k moři? Poradíme vám, jaké jsou nejlepší země pro dovolenou s dětmi a prozradíme, na co dát při výběru zájezdu pozor.
Chladný únor se blíží a vy přemýšlíte, kam byste utekli za teplem? Představujete si, jak vás na kůži hřejí sluneční paprsky a jak slyšíte šplouchání vln? Únorová dovolená v exotice splní vaše cestovatelské sny.
Smažený kapr s bramborovým salátem, cukroví, ozdobený vánoční stromeček a pod ním zabalené dárky od Ježíška - tak vypadají české Vánoce. Seznamte se také se zajímavými tradicemi, zvyky a typickými vánočními pokrmy v cizích zemích.
Rádi byste letos vyměnili vánoční tradice za lenošení na prosluněných plážích nebo u hotelového bazénu? Moře a teplé počasí láká v době vánočních prázdnin čím dál víc cestovatelů.
Letošní podzimní prázdniny budou od 26. do 30. 10. 2022. Udělejte dětem radost a vezměte je z pošmourného počasí v ČR na dovolenou k moři tam, kde slunce hřeje i na podzim.
Dovolená je pro většinu z nás dlouho očekávaným obdobím, ve kterém si odpočineme od stresu i povinností všedních dnů a vydáme se za poznáváním nebo relaxací do zahraničí. Aby dovolená v cizí zemi proběhla v pohodě a bez starostí, je nezbytné před ní zařídit spoustu věcí. Přinášíme vám seznam rad a tipů, co všechno je potřeba zařídit před dovolenou.
Plánujete dovolenou a přemýšlíte, jestli má v dnešní době ještě vůbec smysl řešit před cestou návštěvu směnárny? Bankomat je nejen pohodlnější, ale hlavně mnohem bezpečnější variantou, jak se v destinaci vybavit hotovostí.