Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu

CK Neckermann: silné zázemí a dlouholeté zkušenosti

Cestovní kancelář Neckermann je dceřinou společností druhého největšího turistického koncernu Thomas Cook Group plc v Evropě. Thomas Cook představuje celkem 21 touroperátorů. Mezi nejvýznamnější z nich patří Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, Polsku a Maďarsku. Česká cestovní kancelář Neckermann má díky svému spojení s koncernem Thomas Cook silné zázemí. Hlavními hodnotami CK Neckermann jsou kvalitní služby, spolehlivost a perfektní servis.

Proč cestovat s CK Neckermann?

CK Neckermann si zakládá na profesionálním přístupu a péči o klienty. Nabízí bohatou nabídku zájezdů do kvalitních hotelů a nejlépe organizovaný průvodcovský servis v cílových destinacích. Ceny zájezdů CK Neckermann jsou vždy konečné a přiměřené nabízeným službám. CK Neckermann svým klientům poskytuje mnoho atraktivních slev a různé speciální nabídky.

Výhody pro rodiny s dětmi

Rodinám s dětmi nabízí CK Neckermann mnoho výhod. Jde o speciální nabídky pro rodiny a single s dítětem (např. dítě zdarma) či animační programy v rámci dětských klubů, které se nejmenším klientům postarají o zábavu ve vybraných destinacích. CK Neckermann organizuje také zájezdy do zábavních parků, jež ocení právě rodiny s dětmi.

Věrnostní program pro klienty

Svým věrným klientům poskytuje CK Neckermann řadu výhod a bonusů. Jde např. o parkování u letiště zdarma, občerstvení na palubě letadla nebo vouchery na nákup občerstvení či paliva na čerpacích stanicích OMV pro zájezdy s vlastní dopravou.

Kam se můžete podívat s CK Neckermann?

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK Neckermann!

ZÁJEZDY

/files/images/thumbs/1/neckermann.PNG

Cestovní kancelář Neckermann

CK Neckermann se zaměřuje především na dovolenkové destinace v rámci Evropy. Vybírat můžete z letních pobytových zájezdů, zimních lyžařských dovolených i několikadenních eurovíkendů. V nabídce CK Neckermann najdete také pobyty v exotických destinacích. CK Neckermann realizuje taktéž zájezdy na míru.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!