Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
17.10–16.12.2019
Vyberte dopravu
Skrýt filtry

Kam se můžete s CK Periscope podívat?

CK Periscope se specializuje především na následující země a oblasti:

Zajímavá historie spojená se ZOH 1994

Periscope byla založena roku 1993 a její první činností bylo zajištění služeb v rámci ZOH 1994 (prodej vstupenek, letenek, organizace zájezdů apod.). O rok později byla CK Periscope přijata do Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Poté se cestovní kancelář Periscope začala specializovat na tour-operátorskou činnost pro CK, skupiny a jednotlivce v rámci oblasti Skandinávie. Později rozšířila CK Periscope svoje zaměření i na další země.

Proč cestovat právě s CK Periscope?

Prioritou cestovní kanceláře Periscope jsou spokojení klienti. Z toho důvodu si CK Periscope zakládá na vysoké informovanosti svých klientů o cílových destinacích, aby byly co nejlépe uspokojeny jejich přání a představy.

Atraktivní slevy

CK Periscope nabízí klientům atraktivní slevy. Jde např. o věrnostní slevu, slevu za včasný nákup, slevu pro děti a mládež či seniory i další zajímavé slevy. 

Vyberte si ze zájezdů CK Periscope!

Zájezdy

Placeholder

Cestovní kancelář Periscope

Cestovní kancelář Periscope se specializuje na zájezdy především do Skandinávie, ale i dalších zemí. Kromě toho poskytuje CK Periscope různé služby (trajektové lístky, vstupenky, letenky, ubytování apod.).

Zájezdy v nabídce CK Periscope

  • Poznávací zájezdy
  • Eurovíkendy
  • Zájezdy na přání
  • Zájezdy pro seniory
  • Tematické zájezdy (např. rybářské, turistické)
  • Zimní dovolená

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!