CK Teplická rekrea

Teplická rekrea: česká cestovní kancelář s tradicí

CK Teplická rekrea si zakládá na tom, že je českou cestovní kanceláří s dlouhou historií a bohatými zkušenostmi, která nabízí bezpečné zájezdy a pobyty v oblíbených evropských zemích s maximálním komfortem. Družstevní cestovní kancelář REKREA byla otevřena v Teplicích již roku 1974. Roku 1993 došlo k osamostatnění společnosti jako první pobočky DCK Rekrea.

Nabídka CK Teplická rekrea

  • Pobytové zájezdy
  • Poznávací zájezdy
  • Tematické zájezdy (např. pro seniory)
  • Zájezdy pro kolektivy na míru
  • Další služby (letenky, jízdenky, dálniční známky, směnárenská činnost, vstupenky apod.)

Cestovní kancelář Teplická rekrea každoročně velmi pečlivě připravuje svoji nabídku zájezdů, aby byly co nejvíce uspokojeny požadavky a přání jejích zákazníků. Kromě osvědčených ubytovacích kapacit a destinací zařazuje Teplická rekrea do své nabídky pravidelně také novinky.

Zajímavé slevy

CK Teplická rekrea poskytuje klientům zajímavé slevy a výhody. Jde např. o slevy za včasné rozhodnutí, slevu pro věrné zákazníky, seniory, novomanžele apod.

Vyberte si ze zájezdů od CK Teplická rekrea!

Cestovní kancelář Teplická rekrea s.r.o. je specialista na Španělsko. CK Teplická rekrea organizuje pobytové i poznávací zájezdy včetně zájezdů pro seniory. Kromě Španělska můžete s cestovní kanceláří Teplická rekrea navštívit také Řecko, Chorvatsko, ItáliiSlovensko i další země.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!