Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
22.09–21.11.2021
Počet osob

Teplická rekrea: česká cestovní kancelář s tradicí

CK Teplická rekrea si zakládá na tom, že je českou cestovní kanceláří s dlouhou historií a bohatými zkušenostmi, která nabízí bezpečné zájezdy a pobyty v oblíbených evropských zemích s maximálním komfortem. Družstevní cestovní kancelář REKREA byla otevřena v Teplicích již roku 1974. Roku 1993 došlo k osamostatnění společnosti jako první pobočky DCK Rekrea.

Nabídka CK Teplická rekrea

  • Pobytové zájezdy
  • Poznávací zájezdy
  • Tematické zájezdy (např. pro seniory)
  • Zájezdy pro kolektivy na míru
  • Další služby (letenky, jízdenky, dálniční známky, směnárenská činnost, vstupenky apod.)

Cestovní kancelář Teplická rekrea každoročně velmi pečlivě připravuje svoji nabídku zájezdů, aby byly co nejvíce uspokojeny požadavky a přání jejích zákazníků. Kromě osvědčených ubytovacích kapacit a destinací zařazuje Teplická rekrea do své nabídky pravidelně také novinky.

Zajímavé slevy

CK Teplická rekrea poskytuje klientům zajímavé slevy a výhody. Jde např. o slevy za včasné rozhodnutí, slevu pro věrné zákazníky, seniory, novomanžele apod.

Vyberte si ze zájezdů od CK Teplická rekrea!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář Teplická rekrea

Cestovní kancelář Teplická rekrea s.r.o. je specialista na Španělsko. CK Teplická rekrea organizuje pobytové i poznávací zájezdy včetně zájezdů pro seniory. Kromě Španělska můžete s cestovní kanceláří Teplická rekrea navštívit také Řecko, Chorvatsko, ItáliiSlovensko i další země.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!