Egypt | Sinaiský poloostrov | Sharm El Sheikh

AQUA BLU RESORT

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Poloha a popis

  Sea World Resort se nachází hned naproti hotelu Beach Albatros v letovisku Hurghada. V hotelu se nachází vodní Aquapark s mnoha vodními atrakcemi. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma shuttle bus na pláž. Mezinárodní letiště se nachází cca 7 kilometrů a centrum letoviska cca 15 kilometrů.

  Vybavení hotelu

  V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24-hodinová recepcí, restaurace, bary, a la carte restaurace, Wi-Fi připojení, trezor, úschovna zavazadel, obchody, konferenční místnost, prádelna, kadeřnictví, kosmetický salón, směnárna, telefon a fax, bankomat, bazén - 2 bazény v zimě vyhřívány, aquapark, dětský bazén se skluzavkami, tenis, volejbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, fitness centrum, vodní sporty, potápěčské centrum, Spa centrum (vířivka, parní lázně, masáže).

  Vybavení pokoje

  Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů:

  STANDARD POKOJE - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, minibarem.

  FAMILY POKOJ - rodinné pokoje mají jednu ložnici s oddělenou obývací částí a jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, minibarem.

  *dětská postýlka na vyžádání zdarma

  Stravování

  All Inclusive:

  Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu SEA WORLD RESORT 4*:
  • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 )
  • Pozdní snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 10:00 – 11:00 )
  • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 )
  • Svačina: formou bufetu ( 12:30 – 16:00 )
  • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:30 – 21:30 )
  • Pozdní večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 22:00 – 24:00 )

  Bary:
  Lobby bar - otevřený 24 hodin denně
  Aqua bar - ( 10:00 - 17:00 )
  Irish pub - ( 21:00 - 24:00 )
  Cubana bar - ( 10:00 - 17:00 )


  *Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
  *Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva, zmrzlina a všechny nápoje po 24 hodině jsou za poplatek.

  Pláž a plážový servis

  Písečná pláž se nachází u hotelu Beach Albatros Resort, který je hned naproti. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma shuttle bus. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma. Vodní sporty jsou za poplatek.

  Pro děti

  Aquapark, dětský bazén se skluzavkami, dětský klub, hlídání dětí.

  Sport a zábava

  Aquapark, tenis, volejbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, fitness centrum, vodní sporty, potápěčské centrum, Spa centrum (vířivka, parní lázně, masáže). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

  Služby v ceně

  Wi-fi v lobby, shuttle bus, tenis, lehátka a slunečníky, stolní tenis, volejbalové hřiště, minigolf, fitness centrum. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

  Služby za poplatek

  Trezor, prádelna, obchody, kadeřnictví, kosmetický salón, telefon a fax, vodní sporty, potápěčské centrum, Spa centrum (vířivka, parní lázně, masáže) hlídání dětí. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

  Storno podmínky

  Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
  Důležeté informace k zájezdů ZDE

  Povolená hmotnost zavazadla:

  23 kg na osobu + 7 kg kabinové zavazadlo .

  Cena nezahrnuje

  Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Vizum 25-30 USD . Platí se na místě na letišti v Egyptě

  Cena zahrnuje

  Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.