Korsika

Korsika: dovolená na úžasném ostrově 

Milujete dovolenou na ostrovech s působivou atmosférou? Poznejte, jaké kouzlo ukrývá Korsika. Tento francouzský ostrov je rozmanitý a jako stvořený pro úžasnou dovolenou.

Dovolená na ostrově Korsika vám ukáže Francii z trochu jiného úhlu. Na nejhornatějším ostrově Středomoří najdete doslova vše. Korsika je plná vůní a uchvátí milovníky horské turistiky. Stejně tak si přijdou na své příznivce surfování a golfoví nadšenci, neboť Korsika ukrývá jedno z nejkrásnějších golfových hřišť. Ať zvolíte pohodové letovisko Lozari nebo nejkrásnější pláž u městečka Borgo, jedinečností Korsiky budete okouzleni.

Korsika nabízí pro každého něco

Ostrov krásy nebo Hora v moři, tak říkají Korsice. Mnozí cestovatelé již objevili výjimečnost tohoto ostrova, ležícího asi 180 km od břehů Francie ve Středozemním moři. Pevné rodové vazby, zákony cti a prostá krása všedního života inspirovaly umělce a spisovatele již před stoletími a daly tak vzniknout neopakovatelným dílům. Korsika však nabízí ještě něco navíc: vysoké hory rostoucí přímo z pobřeží, kaňony a vodopády, zelenou machií porostlá úbočí hor, rozpálené kameny a slaný mořský vzduch – to vše zde díky této kouzelné alchymii vytváří ojedinělou horskou vůni, kterou je ostrov nasáklý. Překrásné písčité pláže a průzračné moře dotvářejí romantickou atmosféru.

Neváhejte a objednejte si naše skvělé zájezdy na Korsiku právě nyní.