800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGardaland a Lago di Garda

GARDALAND se nachází v Itálii v těsné blízkosti jezera Lago di Garda. Je to jeden z největších zábavních parků v Evropě a o kvalitě atrakcí svědčí fakt, že se jedná o pátý nejnavštěvovanější park na světě, který byl zároveň v roce 2005 zařazen na pátou příčku mezi desítku nejlepších zábavních parků na světě. V Gardalandu si nasvé přijde naprosto každý, jak menší děti, tak milovníci adrenalinu. Zábava na více jak 70 atrakcích je zaručena. Park je tématicky skvěle zpracován, nechybí divoký západ, nebo pirátská loď, ale moc hezký je i dětský svět kterému dominuje obrovský pohádkový strom.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Strava

polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná)

Program

1. DENPozdě večer odjezd z ČR, noční přejezd do Itálie.
2. DENRáno příjezd k jezeru Lago di Garda do malebného městečka Malcesine se středověkým hradem. Individuálně možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1783m. Odtud se vám naskytne jedinečný pohled na jezero a Alpy. Po poledni přejezd na severní pobřeží do letoviska Riva del Garda, ubytování na hotelu. Odpoledne volno. Večeře na hotelu.
3. DENSnídaně. Celodenní volno, ketré je možné využít k procházkám, koupání, výletu lodí po jezeře nebo např. výletu na kole. Večeře na hotelu.
4. DENPo snídani odjezd do Gardalndu, jednoho z nejlepších zábavních parků na světě. Celodenní volno v parku, kde vás čekají skvělé zážitky na kvalitních atrakcích - horská dráha s rychlostí až 120km/hod., zavěčená horská dráha s přetížením 5G, zavěšená horská dráha, divoká voda s 30-ti metrovým pádem do vody, největší 4D kino v Evropě a další. Odjezd před půlnocí do ČR.
5. DENNávrat v dopoledních hodinách.

Odjezdy

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

Možnosti ubytování

×